برگزاری یادبود زنده یاد علی سلیمانی در فضای باز حوزه هنری

برگزاری یادبود زنده یاد علی سلیمانی در فضای باز حوزه هنری

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، شامگاه یکشنبه بیست و چهارم مردادماه، حوزه هنری میزبان هنرمندان، اهالی فرهنگ و هنر و خانواده مرحوم سلیمانی خواهد بود که برای بزرگداشت یاد و خاطره این هنرمند متعهد، با اخلاق و انقلابی، گردهم می‌آیند.

مرحوم علی سلیمانی که پنجشنبه بیست و یکم مرداد ماه بر اثر کرونا درگذشت، هنرمند صاحبنام عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون بود که در فیلم‌های «سفر به چزابه»، «بی‌پولی»، «تنگه ابوقریب»،…. و سریال‌های «سقوط یک فرشته»، «وضعیت سفید»، «معمای شاه»، «پایتخت ۴» و … ایفای نقش کرده بود.

این هنرمند عرصه هنرهای نمایشی همچنین در تئاترهای «خنکای ختم خاطره»، «چشم به راه میرغضب»، «عزیز مایی»، «ترن»، «شکار روباه» و… هم به ایفای نقش پرداخته بود.

در روزهای گذشته بعد از اعلام خبر فوت مرحوم سلیمانی، مسئولان حوزه هنری، از جمله محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و … برای درگذشت این هنرمند، پیام تسلیت منتشر کرده بودند.

رئیس حوزه هنری، در متنی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است نوشته است: «… مسجد بود که علی سلیمانی را به سینما، تئاتر و تلویزیون هدیه داد، برای همین بخش خوبی از زندگی‌اش را در مساجد می‌گذراند تا گوهرهای متقی دیگری را به هنر انقلاب تقدیم کند».

مراسم بزرگداشت مرحوم سلیمانی ساعت ۴۵: ۲۰ یکشنبه بیست و چهارم مرداد ماه در «رواق شهادت» و در فضای باز حوزه هنری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار و همزمان از اینستاگرام حوزه هنری و سپهر سوره هنر پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

همکاری مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حوزه هنری لرستان

آیین یادبود علی سلیمانی برگزار شد

باورهای دینی خط قرمز علی سلیمانی بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha