اثر هنری «سردار بی سر» توسط بسیج دانشجویی فارس رونمایی شد

اثر هنری «سردار بی سر» توسط بسیج دانشجویی فارس رونمایی شد

به گزارش سراج24، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس پیش از ظهر شنبه در مراسم رونمایی از نماهنگ سردار بی سر، اظهار داشت: نماهنگ محرمی با عنوان سردار بی سر توسط ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس تهیه شده است که به مناسبت ماه محرم منتشر می‌شود.

سعید یوسفی با بیان اینکه بسیج دانشجویی استان فارس به تولید آثار فاخر هنری با محتوای ارزشی و دینی توجه ویژه دارد افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال‌های اخیر، توانمندی‌های شایسته ای در این ناحیه در زمینه تولید آثار هنری در رشته‌های مختلف ایجاد شده، که نماهنگ سردار بی سر یکی از خروجی‌های تیم‌های هنری ناحیه است.

وی تصریح کرد: مدیریت فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در کنار دانشجویان مستعد استان، برای به ثمر رساندن استعدادهای هنری آنها به ویژه با محتواهای انقلابی و اسلامی حضور دارد.

در ادامه این برنامه علی تیمناک کارگردان نماهنگ سردار بی سر گفت: این نماهنگ ۳ دقیقه و ۲۰ ثانیه‌ای که قرار است با نام سردار بی سر منتشر شود، نتیجه یک کار تیمی است.

وی با اشاره به انگیزه خود برای تهیه نماهنگ سردار بی سر افزود: به دلیل محدودیت‌های بهداشتی و کرونایی برای شرکت در مراسم اربعین امسال، این نماهنگ را تهیه کرده تا از پادش اخروی بی بهره نماند.

مهدی محمودی شاعر نماهنگ سردار بی سر، نیز عشق به اهل بیت را دلیل سرودن این قطعه عنوان کرد و گفت: این قطعه را بعد از تماشای یکی از قسمت‌های سریال مختار نامه سروده و احساسات درونی خود را نسبت به وقایع عاشورا بیان داشته‌ام. در ادامه عباس معتمد، خواننده اثر هنری سردار بی سر گفت: عشقی که از کودکی نسبت به اهل بیت داشته‌ام، عامل خواندن این قطعه است.

وی بیان داشت: هر قطعه هنری که آماده و ساخته می‌شود، زمان بر بوده که بدون شک این قطعه صوتی هم از این مسئله مستثنی نخواهد بود.

معتمد اضافه کرد: مجموعه تولید، شامل ترانه آهنگسازی، تنظیم، رکورد و میکس و مستر خواهد بود که این قطعه هم تمامی این مراحل را طی کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد که اثر هنری سردار بی سر نظر شنوندگان را به خود جلب کند و بتواند در سال‌های آینده قطعه‌های جدیدی را در وصف امام حسین (ع) بخواند.

اخبار مرتبط

تشکیل قرارگاه «راهیان پیشرفت» در بسیج دانشجویی استان اصفهان

مهدی هاشم‌زاده معاون مطالبه‌گری بسیج دانشجویی تهران بزرگ شد

هفته خبرنگار در جوار تربت شهدا در فارس آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha