یازدهمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر تشییع و خاکسپاری شد

یازدهمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر تشییع و خاکسپاری شد

به گزارش سراج24، مشاور اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ظهر پنجشنبه در این مراسم اظهار داشت: شهید ماهینی از عزیزانی بود که در بخش‌های کرونا فعالیت می‌کرد و امثال او فراوان هستند که در بخش‌های مختلف از هیچ تلاشی برای بهبودی سلامت مردم دریغ نمی‌کنند.

امیر حسین دارابی اضافه کرد: پیک پنجم بیماری یک پیک طولانی از لحاظ زمانی همراه با افزایش موارد بیماران و بستری‌ها است؛ به طوری که روزانه حدود ۲۰۰ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌ها بستری می‌شوند.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا امکان مراقبت از همه بیماران میسر باشد افزود: افزایش موارد بیماری باعث خستگی همکاران ما بخش‌های درمانی شده است.

مشاور اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: متأسفانه جولان این بیماری و بحران آن روز به روز عزیزان و بزرگانی را از ما می‌گیرد و افزایش موارد بیماری و خستگی ناشی از تلاش‌هایی که در بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد کادر درمان را خسته کرده است.

نصرالله ماهینی ۵۲ ساله از زحمت کشان کادر درمان در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر بود که پس از مدتی بیماری و دست و پنجه نرم کردن با این ویروس منحوس آسمانی شد.

پیکر پاک این شهید مدافع سلامت از محل خدمتش در بیمارستان شهدای خلیج فارس تا بهشت صادق بوشهر تشییع و تدفین شد.

اخبار مرتبط

سومین شهید مدافع سلامت اورژانس آذربایجان‌شرقی آسمانی شد

فوت یک مدافع سلامت در تویسرکان

پیکر علامه حکیمی فردا در حرم رضوی به خاک سپرده می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha