دعوت از مداح حرمت شکن به مساجد شهرستان آستارا ممنوع شد

دعوت از مداح حرمت شکن به مساجد شهرستان آستارا ممنوع شد

به گزارش سراج24، جمشید مهدوی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با توجه به اظهار نظر نسنجیده مداحی که اخیراً موجبات جریحه دار شدن احساسات مردم شریف شهرستان آستارا را فراهم کرده بود، اظهار کرد: این موضوع نمی‌تواند ذره‌ای در حسن رفتار و ارتباطات مردم شریف دو خطه حسینی آستارا و اردبیل که سال‌های متمادی با حرمت و احترام متقابل در جوار یکدیگر سپری نموده اند خدشه وارد کند.

وی، افزود: قطعاً این گونه اقدامات و تلاش‌های برخی افراد جهت ایجاد شکاف بین عاشقان اهل بیت (ع) در این خطه عقیم خواهد ماند.

مهدوی، گفت: ستاد رسیدگی به امور مساجد شهرستان آستارا به لحاظ جلوگیری از اقدام مشابه و اعلام اعتراض خود در این خصوص، رسماً اعلام می‌کند هرگونه دعوت از مداح مورد نظر از سوی هیأت امنای مساجد شهرستان آستارا تا زمانی که ایشان از مردم آستارا بویژه مؤمنین و فعالان هیئات مذهبی عذرخواهی رسمی نکند ممنوع بوده و فرد موردنظر تا اطلاع ثانوی حق حضور در مجالس و مراسم‌های شهرستان آستارا را ندارد.

دبیر ستاد رسیدگی به امور مساجد آستارا با اشاره به اینکه هر شخص حقیقی مسئول اظهار نظر فردی خود است، ادامه داد: از طریق مراجع ذیصلاح این اظهارات سخیف پیگیری خواهد داشت.

اخبار مرتبط

مطالبه عمومی برای حضور در اربعین

اعلام ویژه برنامه‌های حرم امام رضا (ع) در دهه سوم ماه محرم

دهه دوم محرم در برزک کاشان چگونه می گذرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha