عزاداران حسینی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

عزاداران حسینی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

به گزارش سراج24، علی رئوفی در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان افزود: سازمان تبلیغات اسلامی هرمزگان باید به مسوولان هیات های عزاداری استان تاکید کند که عزاداری ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی برپا شود.

وی بیان داشت: اقامه عزاداری برای سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و ترویج فرهنگ رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای حفظ سلامتی عزاداران، مصداق بارز ترویج معروف در جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اینکه رسانه ها در تحقق اهداف مهم فریضه امر به معروف و نهی از منکر نقش بسزایی دارند، خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت رسانه به ویژه صداوسیما در نهادینه سازی این فرهنگ بهره گرفته شود.

رئوفی تصریح کرد: مخالفان امر به معروف و نهی از منکر از بزرگترین ابزارهای رسانه ای برخوردار هستند و باید با سلاح رسانه با آن‌ها مقابله به مثل کرد. گسترش فرهنگ حجاب نیازمند کار و تلاش جهادی است و این معروف مهم با هجمه های سنگینی از سوی دشمنان برای تضعیف آن روبروست‌.

معاون استاندار هرمزگان همچنین با اشاره به اهمیت فضای مجازی در ترویج امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: فضای مجازی با توجه به حضور گسترده مردم به ویژه نسل جوان در آن، ظرفیت بی بدیلی است که می توان به خوبی از آن برای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر بهره برد.

وی افزود: دشمنان بر روی فضای مجازی سرمایه گذاری عظیمی برای رسیدن به اهداف خود علیه نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده اند و از این فضا نباید غفلت کرد.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی ممکن شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha