حاج قاسم سلیمانی تربیت‌شده مکتب امام حسین (ع) است

حاج قاسم سلیمانی تربیت‌شده مکتب امام حسین (ع) است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تمام عالم باید بدانند و باور کنند علاج مشکلات شأن و تنها راه نجات آنها امام حسین (ع) است.

وی بیان کرد: امام حسین (ع) هم سفینه نجات و هم راه نجات است، راه تحقق این حقیقت این است که باید تلاش کنیم، حسینی شویم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه توصیف و تبیین عظمت امام حسین (ع) به تنهایی دردی را از ما دوا نمی‌کند، تصریح کرد: باید تلاش کنیم حسینی شویم، حسینی فکر، عمل و رفتار کنیم تا جامعه ما حسینی و زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) شویم.

وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی تربیت‌شده مکتب امام حسین (ع) بود، خاطرنشان کرد: وی قطعه‌ای از عاشورا و کربلا بود و اخلاص حاج قاسم بزرگ‌ترین درسی بود که از امام حسین (ع) گرفته بود.

تویسرکانی با اشاره به سخنان برخی کوته‌فکران که در مجالس عزاداری امام حسین (ع) بیماری کرونا افزایش می‌یابد، گفت: سال گذشته و امسال در شب اول محرم شاهد بودیم و هستیم که بهترین رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را بچه هیئتی‌ها انجام می‌دهند.

وی متذکر شد: هیئت‌های مذهبی نسبت به اقشار دیگر که سفر شمال، کیش و سفرهای تفریحی و خارج از کشور می‌روند، بیشتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نماز ظهر عاشورا در چهارمحال و بختیاری اقامه شد

تثبیت دین مبین اسلام مهم‌ترین دستاورد نهضت عاشورا بود

نماز ظهر عاشورا در بقاع متبرکه شاخص کرمانشاه اقامه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha