رادیو نوای مداحان را به داخل منازل برد

رادیو نوای مداحان را به داخل منازل برد

به گزارش سراج24، شهرام ملازاده مدیر شبکه‌های رادیویی پیام و آوا با اشاره به طرح «هر خانه یک هیئت» که در رادیو آوا قرار است اجرایی شود، بیان کرد: با آغاز ماه محرم و عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و نظر به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در برگزاری مجالس عزاداری شبکه‌های رادیویی پیام و آوا با ویژه برنامه «هر خانه یک هیئت» با عزاداران حسینی همراه می‌شوند.

وی افزود: این ویژه برنامه هر شب ساعت ۲۲ الی ۲۲:۳۰ از رادیو پیام و ساعت ۲۲:۳۰ الی ۲۳ از رادیو آوا با حضور و مداحی ذاکرین اهل بیت (ع) پخش می‌شود و در عین حال این برنامه همزمان از سایت رادیو پیام، رادیوهای تصویری شبکه‌های پیام و آوا، نرم افزار ایرانصدا و شبکه تلویزیونی سپهر به صورت تصویری پخش می‌شود.

مدیر شبکه‌های رادیویی پیام و آوا در ادامه گفت: سال گذشته با توجه به شیوع بیماری کرونا و نظر به عدم برگزاری هیات‌های مذهبی، رادیو پیام و آوا برای بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اقدام به برگزاری ویژه برنامه «هر خانه یک هیئت» گرفت و هموطنان در سراسر میهن اسلامی توانستند با نوای ذاکران اهل بیت (ع) به سه زبان فارسی، ترکی و عربی با این برنامه همراه شوند.

وی یادآور شد: امسال هم برنامه‌ریزی کردیم این برنامه هر شب با نوای یکی از ذاکرین اهل بیت (ع) تولید و پخش شود که به همت همکارانم در شبکه پیام و آوا این اقدام عملیاتی و با کیفیت بالا آماده شد.

ملازاده این هیئت‌های خانگی را در راستای پوشش گسترده برای عزاداری دانست و عنوان کرد: با توجه به گستره پوشش رسانه‌ای رادیو در تمام مناطق و همچنین دسترسی آسان مخاطبان به رسانه رادیو در همه مکان‌ها ما را بر آن داشت تا بتوانیم با بهره‌گیری از تمام ظرفیت رسانه رادیو، در خدمت عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) باشیم و همراه هموطنان ایام سوگواری امام حسین (ع) را به صورت گسترده و سراسری با برنامه «هر خانه یک هیئت» به خانه تک‌تک عزاداران حسینی ببریم.

هموطنان برای تعامل با برنامه می‌توانند از برگزاری مراسم و مجالس عزاداری امام حسین (ع) «هر خانه یک هیئت» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی عکس گرفته و از طریق درگاه‌های ارتباطی شبکه پیام و آوا ارسال تا با نام و عکس خودشان در رادیو نمای پیام و آوا مشاهده کنند.

اخبار مرتبط

ویژه برنامه های رادیو سلامت در هفته دفاع مقدس

آیین افتتاحیه رادیو اربعین/ بخشی زاده: اربعین رژه شیعیان امیرالمؤمنین است

گرامیداشت سالروز شهادت امام سجاد (ع) در «عشق است و آتش و خون»

0 نظر

ارسال نظر

capcha