خبرنگاران مورد حمایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرند

خبرنگاران مورد حمایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرند

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی همزمان با آغاز هفته امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر، نقد دلسوزانه رسانه‌ها را موجب رشد جامعه دانست و اظهار کرد: رسانه‌ها باید به تعریف اسلام از نقد دلسوزانه توجه داشته باشند تا از دایره انصاف و عدالت خارج نشوند، از طرف دیگر، ستاد امر به معروف و نهی‌از منکر نیز باید پیگیری کند که خبرنگار یا رسانه‌ای در قبال نقد دلسوزانه مورد هجمه مدیر یا نهادی قرار نگیرد.

وی، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و تبریک به مناسبت روز خبرنگار، از تلاش‌های این قشر فرهیخته و دلسوز در دوران همه‌گیری ویروس کرونا قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به تلاش‌های خبرنگاران برای جلوگیری از شیوع شایعات و انحرافات در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: این قشر زحمتکش در رسانه‌های مختلف از صداوسیما گرفته تا مطبوعات، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و رسانه‌های نوین پا به پای بسیاری از اقشار دیگر در جبهه مقابله با این ویروس مبارزه کردند.

وی افزود: از خبرنگاران می‌خواهم معیار نوشته‌های خود را نقد دلسوزانه قرار دهند و اجازه ندهند رسالت آگاهی‌بخشی آنان تحت تأثیر سیاسی‌بازی، غرض‌ورزی و منافع عده‌ای که هدفشان هجمه تبلیغاتی و رسانه‌ای علیه ملت ایران است، قرار گیرد.

اخبار مرتبط

همکاری مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حوزه هنری لرستان

برگزاری پویش «اهدای خون ورزشکاران» در خراسان رضوی

آیت‌الله علم‌الهدی: گسست نسل یک خطر جدی برای انقلاب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha