خبرنگاران مورد حمایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرند

خبرنگاران مورد حمایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرند

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی همزمان با آغاز هفته امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر، نقد دلسوزانه رسانه‌ها را موجب رشد جامعه دانست و اظهار کرد: رسانه‌ها باید به تعریف اسلام از نقد دلسوزانه توجه داشته باشند تا از دایره انصاف و عدالت خارج نشوند، از طرف دیگر، ستاد امر به معروف و نهی‌از منکر نیز باید پیگیری کند که خبرنگار یا رسانه‌ای در قبال نقد دلسوزانه مورد هجمه مدیر یا نهادی قرار نگیرد.

وی، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و تبریک به مناسبت روز خبرنگار، از تلاش‌های این قشر فرهیخته و دلسوز در دوران همه‌گیری ویروس کرونا قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به تلاش‌های خبرنگاران برای جلوگیری از شیوع شایعات و انحرافات در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: این قشر زحمتکش در رسانه‌های مختلف از صداوسیما گرفته تا مطبوعات، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و رسانه‌های نوین پا به پای بسیاری از اقشار دیگر در جبهه مقابله با این ویروس مبارزه کردند.

وی افزود: از خبرنگاران می‌خواهم معیار نوشته‌های خود را نقد دلسوزانه قرار دهند و اجازه ندهند رسالت آگاهی‌بخشی آنان تحت تأثیر سیاسی‌بازی، غرض‌ورزی و منافع عده‌ای که هدفشان هجمه تبلیغاتی و رسانه‌ای علیه ملت ایران است، قرار گیرد.

اخبار مرتبط

خراسان رضوی صادرکننده ونتیلاتور به اروپا شد

۴۰ واحد تولیدی در خراسان رضوی موفق به اخذ مجوز زیست‌محیطی شدند

خراسان رضوی دومین استان پرفروش کتاب در کشور شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha