مقابله با جنگ نرم دشمن ابزاری فراتر از قدرت دفاعی می‌خواهد

مقابله با جنگ نرم دشمن ابزاری فراتر از قدرت دفاعی می‌خواهد

به گزارش سراج24، غلامحسین محمدی اصل صبح سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهار کرد: سه تهدید اصلی که انقلاب اسلامی را در طول سال‌ها و اکنون نیز هم تهدید می‌کند از مراحل سخت تا نرم هست که در واقع جنگ نرم دشمن با اهداف شوم و پلید باید از اصلی‌ترین مراکز توجه سپاه پاسداران برای صیانت و حفاظت باشد.

وی به ابزارهای مقابله با جنگ نرم دشمن اشاره و اضافه کرد: هیچیک از ابزار و سلاح‌های دفاعی و نظامی به کار مقابله با جنگ نرم نمی‌آید اما در کنار قدرت‌های دفاعی و نظامی باید از یک قدرت خودباوری و جهادی قوی برخوردار بود تا بتوان دشمن را در این مسیر سخت خلع سلاح کرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است که هم‌سو با این اولویت یک سری کارهای جهادی و سازندگی از سوی سپاه و بسیجیان غیور کشور با هدف حفظ انسجام و غرور ملی انجام می‌شود.

سردار محمدی گفت: هر یک از ما سرباز کوچک ولایت هستیم و امروز من افتخار این را دارم که در این مسئولیت خطیر و سنگین در برابر مردم غیور استان حاضر شوم که بی‌شک برای ادامه مسیر موفقیت در سپاه استان نیازمند اندیشه و خط فکر مردم هستیم.

وی بهره‌مندی از روحیه جهادی بسیجیان را یک فرصت مغتنم شمرد و افزود: تا به امروز کارهای بزرگ و سختی با حضور سرداران دوران دفاع مقدس استان اردبیل همچون سردار کریمیان، بابازاده، اکبری و نوعی اقدم انجام شده و از این پس این وظیفه سنگین بر عهده ما نهاده شده تا ان شاءالله با یاری پروردگار و همراهی مردم وظیفه خود را به خوبی به سرانجام برسانیم.

اخبار مرتبط

شهدای دوران دفاع مقدس چراغ هدایت بشریت هستند

روشنگری‌های امام (ره) راه پیروزی در دفاع مقدس را گشود

برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در مشگین‌شهر

0 نظر

ارسال نظر

capcha