پارک کوهستانی دراک شیراز آماده استقبال از عزاداران حسینی است

پارک کوهستانی دراک شیراز آماده استقبال از عزاداران حسینی است

به گزارش سراج24، علی زارعی، اظهار داشت: از ابتدای عزاداری ماه محرم ویژه برنامه عزاداری خودرویی با حضور شیفتگان مکتب حسینی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شیراز برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه عزاداری خودرویی در دهه اول محرم با همت یک مؤسسه فرهنگی و قرارگاه لباس خاکی‌های کمیته خادم الشهدای ناحیه ثارالله شیراز، بسیج هنرمندان استان فارس و معاونت فرهنگی شهرداری شیراز در فضای پارک کوهستانی دراک شیراز به صورت خودرویی اجرا می‌شود.

این فعال فرهنگی و جهادی با بیان اینکه طبق بررسی‌های انجام شده بدلیل هوای خنک و مطبوع شبانگاهی پارک کوهستانی دراک این فضا برای عزاداری محرم حسینی بصورت خودرویی در فضای باز تدارک دیده شده است، اظهار داشت: با توجه به وضعیت ناگوار کرونا در شیراز بهترین شیوه برای برپایی عزای حسینی در قالب عزاداری خودرویی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

زارعی ادامه داد: در کنار برنامه عزاداری خودرویی در پارک کوهستانی دراک غرفه‌های چکاپ سلامتی عزاداران در مقابله با بیماری کرونا با تب سنج تعبیه شده و موکب هایی نیز با هدف خدمت رسانی به عزاداران حسینی با توزیع بسته‌های غذایی بسته بندی شده بهداشتی تعبیه شده است.

اخبار مرتبط

دومین کارگاه آنلاین پنج خوان نشریات برگزار می شود

لزوم نظارت بر رعایت پروتکل‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها/ واکسن‌نزده‌ها زودتر اقدام کنند ‍

بستری ۹۹ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در همدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha