بزرگداشت شهدای مدافع حرم در «پلاک هشت»

بزرگداشت شهدای مدافع حرم در «پلاک هشت»

به گزارش سراج24 به نقل از شبکه رادیویی ایران، شهادت شهید محسن حججی در ۱۸ مرداد سال ۱۳۹۶ به دست نیروهای داعش در سوریه نقطه عطفی در دوران حضور رزمندگان ایران در سوریه بود که شورای عالی انقلاب فرهنگی ۱۸ مرداد را در تقویم ملی روز بزرگداشت شهدای مدافع حرم نام‌گذاری کرد.

پس از شهادت محسن حججی و اخبار و فیلم‌ها و تصاویری که از نحوه شهادت او در رسانه‌ها مخابره شد نام مدافعان حرم و دفاع جانانه آنان در طول چهار سال مقاومت بر سر زبان‌ها انداخت.

همانطور که مقام معظم رهبری در سخنان خود درباره این شهید گفته بودند، به واقع شهید حججی حجت خدا برای مردم شد تا همگان شاهد جنایات تکفیری‌ها و بی رحمی و تجاوزگری آنان علیه مردم سوریه باشند.

از همین رو برنامه «پلاک هشت» از شنبه ۱۶ مرداد هر روز روایتی از یکی از این مردان بزرگ را می‌گوید، بعد از مروری بر فداکاری‌های شهید احمد گودرزی و شهید رضا حاجی، دوشنبه ۱۸ مرداد همزمان با سالروز شهادت محسن حججی ضمن مرور فداکاری این شهید بزرگ با خانواده این شهید نیز گفتگو می‌کند.

«پلاک هشت» این هفته به تهیه کنندگی شهاب نادری و اجرای حمیدرضا رضایی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

ویدئو/ هدیه شهید مدافع حرم به خانواده اش پس از 5 سال

مراسمات وداع و تشییع پیکر شهید امیرعلی محمدیان برگزار می‌شود

زندگینامه شهید محسن حججی + ویدئو دیدار رهبری با خانواده شهید

0 نظر

ارسال نظر

capcha