جبهه مقاومت رسانه‌ای در مقابل امپریالیسم خبری غرب ایجاد شود

جبهه مقاومت رسانه‌ای در مقابل امپریالیسم خبری غرب ایجاد شود

به گزارش سراج24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح یکشنبه در مراسم روز خبرنگار در بوشهر اظهار داشت: خبرنگاران جهل را به علم و دانایی تبدیل می‌کنند و افراد ناآگاه را از حقایق آگاه می‌سازند و نقشی مهم و اساسی در جامعه دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران جامعه را از جهل و بی‌خبری به مقصد علم و اطلاع رهنمون می‌کنند افزود: در متون دینی و اسلامی به نقش مهم خبر و آگاهی‌رسانی تاکید فراوانی شده است و یکی از ویژگی‌های انبیا همین اطلاع رسانی است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مقوله خبر و خبرنگاری ر جامعه اسلامی به عنوان یک کار مقدس شناخته می‌شود ادامه داد: خبرنگاری به عنوان یک دانش راهبردی مطرح و شناخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مدیریت افکار و اندیشه‌ها بر اساس کنترل و مدیریت خبر انجام می‌شود اضافه کرد: جهان استکبار در تلاش است تا با خبر و بنگاه‌های خبری خود جهان اذهان جهان را مهندسی کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری تصریح کرد: ایجاد جبهه مقاومت رسانه‌ای بر اساس آزادی اندیشه در مقابل امپریالیسم خبری غرب ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به جایگاه و گذشته درخشان استان بوشهر در عرصه خبری بیان کرد: استان بوشهر از اولین‌ها در حوزه خبر و خبرنگاری بوده است و اکنون نیز شرایط و جایگاه خوبی را در این حوزه در استان شاهد هستیم.

اخبار مرتبط

مراسم عزاداری محرم در گیلانغرب برگزار می‌شود

غرب برهنگی زن را ابزار پیشرفت تلقی می‌کند

پیروزی جبهه مقاومت در منطقه نشات گرفته از فرهنگ ۱۵ خرداد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha