خبرنگاران، جهادگران عرصه روشنگری

خبرنگاران، جهادگران عرصه روشنگری

به گزارش سراج24؛ به نقل از  روابط عمومی سازمان فضای مجازی سراج، سازمان فضای مجازی سراج پیامی را به مناسبت روز خبرنگار منتشر کرد. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و سه سال از شهادت خبرنگار سرفراز، شهید محمود صارمی به دست نیرو‌های طالبان در مرازشریف افغانستان می‌گذرد و روز ۱۷ مرداد به پاسداشت جایگاه مهم و ارزشمند این رسولان رسانه‌های نوین به عنوان «روز خبرنگار» در تقویم رسمی کشور به ثبت رسیده است.
سازمان فضای مجازی سراج این روز را به همکاران خود و تمامی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض کرده و ضمن تبریک، از زحمات همیشگی ایشان در عرصه‌ی معرفت‌گستری تقدیر به عمل می‌آورد.
بی شک بار سنگینی که بر دوش فرهیختگان این میدان است، انجام وظیفه را برای آنان دشوار کرده و قطع به یقین، احساس وظیفه و علاقه به مردم، آنان را در این انجام وظیفه‌ی مخلصانه‌ یاری می‌نماید.
بر همگان واضح و مبرهن است که خبرنگاران در سراسر میهن اسلامی، مسیر همکاران خدوم و جان‌برکف خود را که از ابتدای انقلاب اسلامی در صحنه‌ها حاضر بودند، ادامه داده و لحظه‌ای از پدیده‌ها و رخداد‌های سرنوشت‌ساز غافل نخواهند بود. امید است این قاصدان شریف آگاهی، گام‌های استوار خویش در مسیر خبررسانی دقیق و بی‌طرفانه را سرعت بخشیده و پیام‌آوران صدق، راستی و شفافیت در جامعه باشند.
این قشر زحمت‌کش در طی سالیان پس از انقلاب اسلامی همواره در ایفای نقش تمام مساعی خویش را به کار گرفته‌اند و در تمامی برهه‌های حساس تاریخ معاصر ما به نحو مؤثری ایفای نقش کرده‌اند.
حال با شروع به کار دولت سیزدهم و فتح ابواب جدیدی در سیاست داخلی و خارجی ایران اسلامی، پوشش خبری رویداد‌های داخلی اهمیتی دوچندان پیدا کرده و انتظار می‌رود تا گلوگاه‌های حساس رسانه‌ای با دقت و سرعت بالا بازسازی شوند و جریان انتقال اخبار با تقویت مسیر‌های درست خبررسانی مردم را از ابهام حاصل از روند‌های جهانی حاکم بر رسانه‌های استکباری برهاند تا عقب‌ماندگی‌های رسانه‌ای هر چه سریع‌تر جبران شده و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری رویه‌ی جدید و اخلاق‌مدارانه‌ای بر فضای رسانه‌ای کشور حاکم شود.
در پایان توفیق روزافزون جهادگران عرصه‌ی آگاهی و روشنگری را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماییم.

اخبار مرتبط

مسابقه تولید محتوا به وقت کتابخوانی برگزار می‌شود

ویدئو/ نماهنگ «عمود سلام» با صدای سید محمدرضا نوشه ور

نرم افزار اندرویدی «زیارت عاشورا» تولید شد + دانلود

0 نظر

ارسال نظر

capcha