هیچ مراسم عزاداری تعطیل نخواهد شد

هیچ مراسم عزاداری تعطیل نخواهد شد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سعید مهدوی عصر شنبه در همایش ستایشگران و مداحان استان گیلان با بیان اینکه طبق فرمایشات رهبری، جنگ تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی توسط دشمنان شدت گرفته است، اظهار کرد: فعالیت شبکه‌های معاند علیه دین و با هدف جلوگیری از برگزاری مراسم ماه محرم شروع شده است و باید با آن مقابله کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری مراسم ماه محرم و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: مداحان در نگاه دینی، فرهنگ سازانی هستند که دل‌های مردم را در تقابل با هجمه دشمنان دین صیقل می‌دهند.

وی با اشاره به ترور شخصیتی مداحان کشور توسط رسانه‌های دشمن، اضافه کرد: این اقدامات به دلیل تأثیرگذاری بالای مداحان در جامعه است و دشمنان با عناوین مختلف به دنبال تعطیل کردن مجالس عزای اباعبدالله هستند.

مهدوی با بیان اینکه محافل عزای اهل بیت (ع) امسال باید پرشور برگزار شود و این موضوع منافاتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ندارد، ادامه داد: قشر مذهبی در رعایت موارد و دستورات بهداشتی پیشتاز هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه یکی از اقشار آسیب دیده در دوران کرونا مداحان امام حسین (ع) هستند، بیان کرد: با وجود همه مشکلات، نهضت تبلیغی را تعطیل نمی‌کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه دشمن درصدد محو نام ائمه اطهار و تغییر سبک زندگی مسلمانان است، افزود: عاشقان امام حسین (ع) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برای ارتقا سطح بهداشت روح و روان جامعه زمینه سازی می‌کنند.

وی با تأکید بر لزوم رعایت دستور العمل های بهداشتی، گفت: هیچ جلسه عزاداری تعطیل نخواهد شد.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی ممکن شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha