تولید تلاوت‌های تصویری قاریان از خراسان شمالی آغاز شد

تولید تلاوت‌های تصویری قاریان از خراسان شمالی آغاز شد

به گزارش سراج24، محمدتقی میرزاجانی، معاون اجرایی شورای عالی قرآن گفت: به همت صدا و سیمای خراسان شمالی و با همکاری شورای عالی قرآن، تولید تلاوت‌های تصویری از قاریان این استان، روز جمعه ١۵ مردادماه در محل آستان امام زاده سیدعباس (ع) بجنورد انجام شد.

معاون اجرایی شورای عالی قرآن افزود: پخش تلاوت قاریان ممتاز بومی از شبکه‌های استانی، همواره از سوی جامعه قاریان و مردم قرآن دوست استان‌ها مورد درخواست بوده که تولیدات اخیر در خراسان شمالی، اقدامی جهت اجابت این مطالبه به حق است.

میرزاجانی ادامه داد: در هفته‌های گذشته، پس از برنامه ریزی های انجام شده در تعامل با صداوسیمای استان و هماهنگی و کارورزی هایی که با مشارکت قاریان صورت گرفت، مقدمات ضبط برنامه برای ١۵ مردادماه فراهم شد.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیرکل، معاون سیما، معاون فضای مجازی و تهیه‌کننده برنامه در صداوسیمای خراسان شمالی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، تولیت و معاونت فرهنگی آستان امام زاده سیدعباس (ع)، همچنین اقدامات مؤثر حوزه نظارت و حوزه تولید شورای عالی قرآن و زحمات کارشناس ضبط برنامه، گفت: بالغ بر ۴٠ تلاوتی که تولید شده، پس از طی مراحل تدوین و نظارت، به زودی در اوقات اذانگاهی شبکه اترک پخش خواهد شد.

تولید تلاوت‌های تصویری قاریان از خراسان شمالی آغاز شد

میرزاجانی اظهار امیدواری کرد: با پشتیبانی بیش از پیش معاونت امور استان‌های رسانه ملی و مراکز صداوسیما، مشارکت نهادهای فرهنگی و قرآنی استان‌ها مانند ادارت کل اوقاف، ارشاد و تبلیغات اسلامی و با همت مضاعف جامعه قرآنی، شاهد شتاب بیشتر این گونه تولیدات در سراسر کشور باشیم و در این راستا شورای عالی قرآن هم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

اخبار مرتبط

نمایشگاه نسخ قرآنی قدیمی در موزه خوی برپا شد

دوره حلقه‌های میانی جهاد تبیین در فضای مجازی

رقابت 18 حافظ کل قرآن در دومین روز مسابقات قرآن استان تهران+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha