رئیسی در دیدار "نعیم قاسم":

حزب‌الله لبنان امروز به الگویی موفق و فراگیر در مقاومت برابر استکبار تبدیل شده است

حزب‌الله لبنان امروز به الگویی موفق و فراگیر در مقاومت برابر استکبار تبدیل شده است

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور، عصر جمعه در دیدار "شیخ نعیم قاسم"، قائم مقام دبیرکل حزب‌الله لبنان، افزود: امیدی که مجموعه اثرگذار حزب‌الله لبنان برای ایستادگی در دل ملت‌ها ایجاد کرده، باعث شده است که دشمن تلاش کند به هر نحو ممکن در برابر گسترش این الگوی اثربخش مانع‌تراشی کند و لذا ایجاد محدودیت و بستن رسانه‌های جریان مقاومت در همین راستا صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه الگوی مقاومت و ایستادگی حزب‌الله در برابر استکبار، امروز به یک الگوی موفق و فراگیر تبدیل شده است، گفت: حزب‌الله لبنان توانسته بازدارندگی مؤثری در برابر دشمن صهیونیستی، گروه‌های تکفیری و به طور کلی فتنه‌های آشکار و پنهان به نمایش بگذارد.

 قائم مقام دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز در این دیدار با ابلاغ سلام، دعا و آرزوی توفیق سید حسن نصرالله برای آیت‌الله رئیسی، اظهار داشت: امروز با وجود شرایط اجتماعی سخت، وضعیت در جریان مقاومت لبنان به دلیل همراهی واقعی و اتحاد با مردم قابل قبول است.

شیخ نعیم قاسم، تصریح کرد: تنها گروهی که توانسته در لبنان یکپارچگی و اتحاد خود را با مردم در برابر تعدّی‌ها و توطئه‌های دشمن صهیونیستی حفظ کند، حزب‌الله لبنان است.

اخبار مرتبط

ثبت نام آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری 1400/ حضور در عرصه انتخابات را مجاهدتی برای مبارزه با فساد می‌دانم + ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha