کنعانی مقدم در گفتگو با سراج24:

مجاهدین خلق به دنبال اجرای برنامه های آمریکا و اسرائیل در کشورمان هستند

مجاهدین خلق به دنبال اجرای برنامه های آمریکا و اسرائیل در کشورمان هستند

به گزارش سراج24؛ حسین کنعانی مقدم کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با سراج‌24 درباره‌ وضعیت فعلی گروهک منافقین با توجه سوابقه سیاه و ترورهای گسترده مردم بی گناه ایران در سال های گذشته اظهار داشت: گروهک منافقین ترورها، انفجارها و اقدامات مختلفی علیه ملت بزرگ ایران انجام داده که نتیجه آن 17 هزار قربانی ترور در ایران است که از سوی این گروه انجام شده است.

وی گفت: همکاری منافقین با ارتش صدام در دوران جنگ و جاسوسی های که برای کشورمان کرده اند در ارتباط با ارسال اطلاعات به سیا و موساد و همکاری های با آنها از دیگر اقدامات خائنانه آنها هست.  

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: بی شک مردم ما نسبت به این فرقه خشن حس نفرت خاصی را دارند و این افراد جایگاهی در داخل ایران ندارند گرچه در تلاش هستند با تقسیم بندی  در فاز نظامی و سیاسی خودشان را به یک گروه سیاسی اپوزیسین خارج نشین تعریف کنند.

کنعانی مقدم تصریح کرد: خیلی از سیاست مداران آمریکایی و اروپایی در بخش سیاسی این گروهک را به رسمیت شناحته اند و با دادن پناهندگی، تریبون و کمک های مالی از آنها حمایت می کنند.

وی در خصوص نقش گروهک منافقین در خارج ایران بیان کرد: این فرقه در خارج کشور در تلاش است که خود را جایگزین جمهوری اسلامی نشان دهند و با طرح های برندازانه و اقدامات تروریستی و همکاری با سازمان های اطلاعاتی، می خواهند با طرح فشار حداکثری از بیرون، ایجاد اغتشاشات از درون را اجرایی کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: آمریکایی ها با فشار‌های اقتصادی از بیرون و منافقین با شورش و نفوذ در بین جوانان و اقدامات تروریستی در تلاش هستند مردم را به خیابان ها بکشانند اما مردم ما بسیار هوشیار هستند که فریب این افراد را نخورند.

کنعانی مقدم در پایان درباره نشست های سالیانه گروهک منافقین در کشورهای غربی و اروپایی گفت: سازمان منافقین حقوق بگیر کشورهای غربی به خصوص آمریکا و بعضی ازکشورهای اروپایی هستند و آنها هم از این گروهک انتظار دارند در مقابل این کمک های مالی و سیاسی در مسیر و اهداف آنها حرکت کنند، پس باید در رابطه با  ایجاد یک اپوزیسن برنداز و قوی حضور داشته  باشند و در صحنه های مختلف گروه های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را با خود همراه کنند.

اخبار مرتبط

شرط اصلی ایران برای بازگشت به برجام حذف کلیت تحریم‌ سپاه است

هانی‌زاده: دولت سیزدهم تنش‌های منطقه‌ای را کاهش داد

موضع‌گیری‌های نظامی زلنسکی، عامل مهمی در جنگ روسیه و اوکراین/همواره غرب به دنبال تجزیه کشورهای شرقی بوده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha