شورای شهر وام‌دار هیچ فرد یا پیمانکاری نباشد

شورای شهر وام‌دار هیچ فرد یا پیمانکاری نباشد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمدجواد عادل پور ظهر امروز پنجشنبه در آئین تحلیف اعضای جدید شورای شهر خرمشهر اظهار کرد: شورا باید بر تمام امور مسلط باشد و به صورت مستقل عمل کند و نباید به کسی اجازه داده شود حرفی خلاف منافع مردم بزند و باید این نکته را به خاطر داشت که استقلال یکی از مصادیق جدی برای شوراست.

امام جمعه خرمشهر، مشارکت دادن مردم در امور، شفافیت، پاسخگویی، نظارت همه‌جانبه و اصلاح ساختار توسط شورا را یک ضرورت خواند و گفت: ساختار شهرداری خرمشهر معیوب است و اینکه در سال‌های گذشته اعتبارات هنگفتی به شهرداری خرمشهر تزریق شده اما شرایط اکنون نابسامان است، نشان از این دارد که ساختار فعلی باید تغییر کند.

وی ادامه داد: تغییر ساختار تنها به تغییر شهردار محدود نمی‌شود و برای تغییر ساختار باید از حراست شروع شود و به دیگر موارد رسید که به طور قطع هزینه‌هایی را نیز در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام عادل پور از سوءمدیریت و بی‌تفاوتی به عنوان علل اصلی مشکلات امروز شهرداری خرمشهر یاد کرد و از نخبگان خواست در اصلاح امور مشارکت کنند.

وی گفت: نخبگان باید ساختار شهرداری را کاوش کنند و شورا را به پاسخگویی بکشانند و شورا و نخبگان نیز با نظارت می‌توانند باعث تغییر امور شهری شوند.

اخبار مرتبط

جوانان با استعداد به سمت هنرهای قرآنی سوق داده شوند

نیاز 500 میلیون تومانی برای تجهیزات ورزشی شبانکاره

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha