برگزاری مراسم ماه محرم با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی

برگزاری مراسم ماه محرم با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی

به گزارش سراج24، حجت الاسلام یوسف احمدی با اشاره به شیطنت رسانه‌های معاند در موضوع برگزاری مراسم ماه محرم، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه همواره بر رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در برگزاری مراسم عزاداری به ویژه ایام محرم تاکید داشته است.

وی افزود: شیطنت‌های رسانه‌های معاند مسئله تازه‌ای محسوب نمی‌شود؛ زیرا آنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می‌کنند اما مردم ولایتمدار و بصیر کشور همواره نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در یک ماه گذشته تبلیغات بسیاری بر ضد برگزاری مراسم محرم از سوی رسانه‌های معاند صورت گرفته که به گفته مسئولان کشور بعضی از آنها آنقدر دروغ بزرگی بوده که لیاقت تکذیب هم نداشت.

احمدی بیان کرد: سال گذشته در جریان برگزاری مراسم ایام محرم بیش از ۱۳۰ هزار عدد ماسک برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در هیأت استان کرمانشاه توزیع شده است.

وی خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی همواره دلدادگی خود را به اهل بیت (ع) نشان داده‌اند و حضور میلیونی در راهپیمایی باشکوه اربعین تنها جلوه‌ای از حضور آنان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: فرهنگ عاشورا و ایثار و شهادت همواره در زندگی مردم ایران جاری بوده و رزمندگان دفاع مقدس و مدافعین حرم با سربند اهل بیت (ع) راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل می‌شدند و ترس دشمنان از معرفی معارف امام حسین (ع) در جهان است.

احمدی اضافه کرد: تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از ابتدای شروع شیوع کرونا در استان در زمینه توزیع کمک‌های مومنانه، تغسیل اموات مبتلا به کرونا، کمک به کادر درمان با حضور در بیمارستان کرونا و شناسایی نیازمندان و ضدعفونی محلات و خیابان‌ها فعالیت داشته است.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

پرستار کرمانشاهی با ابتلا به کرونا درگذشت

اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی ممکن شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha