جزئیات زمان و نحوه بررسی برنامه دولت سیزدهم و وزرای پیشنهادی در فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب

جزئیات زمان و نحوه بررسی برنامه دولت سیزدهم و وزرای پیشنهادی در فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب

به گزارش سراج24؛«ولی اسماعیلی» سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه کاری فراکسیون متبوعش، اظهار کرد: بررسی برنامه‌های دولت سیزدهم و همچنین برنامه‌ها و سوابق وزرای پیشنهادی با توجه به اهمیت موضوع در دستورکار جلسات آتی شورای مرکزی و مجمع عمومی فراکسیون قرار دارد.

وی افزود: هر زمان که آیت‌الله رئیسی برنامه‌های کاری دولت سیزدهم و لیست وزرای پیشنهادی را به مجلس ارائه کند، بلافاصله جلسه هیئت رئیسه و شورای مرکزی برای تعیین دستورکار و زمان برگزاری جلسه مجمع عمومی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب برگزار می‌شود.

سخنگوی جبهه نیروهای انقلاب تصریح کرد: جلسه شورای مرکزی و همچنین مجمع عمومی فراکسیون با دستورکار بررسی سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، پیش از آغاز بررسی صلاحیت و رأی اعتماد وزرای پیشنهادی در جلسه علنی برگزار خواهد شد.

اسماعیلی بیان کرد: در صورتی که آیت‌الله رئیسی روز پنجشنبه و در جلسه تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی را به هیئت رئیسه ارائه کند جلسه فراکسیون در روز شنبه برگزار می‌شود و اگر روز شنبه لیست ارائه شود جلسه اعضای فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب روز یکشنبه یا دوشنبه برگزار خواهد شد.

نماینده گِرمی در مجلس درباره نحوه اعلام نظر فراکسیون درباره برنامه دولت و وزرای پیشنهادی گفت: درباره نحوه اعلام نظر فراکسیون و اینکه یک بیانیه در این باره صادر شود و یا کلیات برنامه‌های دولت و وزرا در مجمع عمومی فراکسیون بررسی و اعلام نظر بر عهده نمایندگان در جلسه علنی گذاشته شود، در جلسه شورای مرکزی تصمیم‌گیری خواهد شد.

اخبار مرتبط

اربعین نماد اقتدار و قدرت شیعیان است/افزایش همبستگی میان ایران و عراق در اربعین

بخش عمده فرآیند تأمین واکسن در دولت سیزدهم انجام شده است

مهلت ۴۵ روزه مجلس به دولت درباره ساماندهی کارکنان دولتی

0 نظر

ارسال نظر

capcha