هانی زاده در گفتگو با سراج24 مطرح کرد؛

نقش منافقین در ترور دانشمندان هسته ای قابل انکار است/دوگانگی غرب در موضوع تروریستم

نقش منافقین در ترور دانشمندان هسته ای قابل انکار است/دوگانگی غرب در موضوع تروریستم

به گزارش سراج24؛ حسن هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل در گفتگو با خبرنگار سراج24 در خصوص عملکرد و کارنامه سیاه گروهک تروریستی منافقین در بیش از چهار دهه اخیر، اظهار داشت: گروهک تروریستی منافقین از ابتدا موضعی ضد ملت ایران اتخاذ کرد و جنایات بی‌شماری علیه مردم ایران مرتکب شد، به شهادت رساندن 17 هزار نفر از مردم این سرزمین بخشی از جنایات این گروهک تروریستی علیه مردم ایران بود.

وی ادامه داد: از سال 61 به بعد این گروهک در خدمت صدام قرار گرفت و با همکاری اطلاعاتی و جاسوسی علیه مردم ایران مرتکب جنایت شد. همچنین این گروهک تروریستی در انتفاضه شعبانیه در سال 1991 میلادی در کشتار 150 هزار شیعه در جنوب عراق نقش داشت.

هانی زاده تصریح کرد: این گروهک منفور از ابتدا با هدف ایجاد ناامنی در ایران شکل گرفت و نقش این گروهک در ترور دانشمندان هسته ای در سال های اخیر در کمک به رژیم صهیونستی غیر قابل انکار است.

این کارشناس مسائل بین الملل افزود: این گروهک تروریستی با دریافت مبالغ کلان از عربستان سعودی و امارات و با کمک آمریکا سعی میکند همچنان جای پایی در معادلات ایران داشته باشد اما آنها آنچنان منفور هستند که هیچ جایگاهی نه تنها در میان ملت ایران بلکه در میان کشورهای منطقه نیز ندارد.

وی بیان داشت: همکاری مریم رجوی با سازمان های اطلاعاتی گوناگون نشان میدهد که این گروهک تروریستی ورشکسته همچنان به دنبال بازسازی خود است اما در این سالها هیچ نیروی جدیدی به این گروهک تروریستی نپیوسته است.

هانی زاده گفت: نشست های سالیانه این گروهک تروریستی ظاهری است و هیچ گونه ارزش عملیاتی ندارد و فقط برخی از سیاستمداران ورشکسته طمعکار که با وعده دریافت پول و با هدف دادن مشروعیت به این گروهک در این نشست ها شرکت می کنند، اما کارهایی از این دست مشروعیتی به این گروهک ضد بشری نخواهد داد. 

این کارشناس مسائل بین الملل در پایان خاطرنشان کرد: این مسائل نشان دهنده ی آن است که مسئله تروریسم از سوی غرب مسأله ای کاملا دوگانه است و تروریسمی که در خدمت منافع آمریکا و غرب باشد تروریسم خوب و بقیه تروریسم بد تلقی می شوند.

اخبار مرتبط

حکم سرکرده گروهک منافقین صادر شد/اصلاح فرایند رسیدگی به پرونده‌ها

ویدئو/ خدمت خونین منافقین به مردم/17000 نفر ترور شدند

اقدامات اقلیم نباید منجر به نا امنی در منطقه شود/جمهوری اسلامی ایران محکم پای امنیت خود ایستاده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha