لزوم ترویج پیام های انقلاب در جامعه

لزوم ترویج پیام های انقلاب در جامعه

به گزارش سراج24، سید علیرضا عبادی ظهر سه شنبه در دیدار با رئیس و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: امروز مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با مقدمات لازم مردم را در جریان برنامه‌های انقلابی قرار می‌دهد که بسیار ارزشمند است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه پشتوانه انتخابات و انواع راهپیمایی‌ها، حضور مردم است، بیان‌کرد: علی‌رغم اینکه ما در شرایط کرونایی بوده و برگزاری تجمعات مشکل داشت ولی دیدیم که در موضوعاتی چون راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی مردم حضور پرشکوهی داشتند.

عبادی ادامه‌داد: فراهم کردن شرایط حضور مردم در برنامه‌های انقلابی باید با توجه به مقتضیات روز و به صورت هنرمندانه و مبتکرانه فراهم شود تا شهروندان از نظر روانی نیز اشباع شوند.

وی با تأکید بر اینکه در این برنامه‌ها باید از تکرار پرهیز کرد، گفت: در پایان کار برنامه‌های انقلابی باید نقاط ضعف و قوت شناسایی شود تا هیچ گاه دچار تکرار نشده و پیام‌های ارزشی هنرمندانه به جان مردم تزریق شود و از نوآوری کاذب نیز باید پرهیز کرد.

انتقال پیام‌های انقلابی در قالب جملات روان و قابل باور برای مردم باشد

نماینده ولی‎‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: انتقال پیام‌های انقلابی باید در قالب جملات روان و سلیس و قابل باور برای مردم باشد تا بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.

عبادی با تأکید بر اینکه حضور مردم در برنامه‌های انقلابی یک پشتوانه عظیم است، بیان‌کرد: از طرف دیگر باید واژه تبلیغ را در واژه «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» به درستی بشناسیم و رسالت خود را نه بر اساس سلیقه شخصی و سیاسی که بر اساس ملاک‌های دینی و اسلامی انتقال دهیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان ما غیر از ظلم و ستم و ویرانی چیزی ندارند، افزود: با این وجود دشمن با شیوه تبلیغاتی دقیق و در قالب یک فرمول روشن و با استفاده از سینمای هالیودی باطل خود را حق جلوه می‌دهند و باور کاذب در مخاطب ایجاد می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: از دیگر موارد موفق بودن دشمن در تبلیغات هماهنگ بودن در تبلیغات است و یک سخن را مرتب تکرار و آن را در اذهان قابل می‌کند.

عبادی یادآور شد: اینکه دشمن از آن سوی آب‌ها بر ذهن فرزند من تأثیر می‌گذارد ولی من در خانه خود نمی‌توانم یک حرف حق را به او منتقل کنم نشان از یک ناکارآمدی در سیستم تبلیغی و فرهنگی ما دارد.

اخبار مرتبط

دستاوردها و توفیقات بعد از انقلاب باید بیان شود

زلزله خوی به بیش از ۳۰۰۰ واحد مسکونی خسارت زد

۳۰ هکتار گلخانه در خراسان شمالی در دست ساخت

0 نظر

ارسال نظر

capcha