امر به معروف و نهی از منکر نیازمند برنامه جدید و تحول است

 امر به معروف و نهی از منکر نیازمند برنامه جدید و تحول است

به گزارش سراج24، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی پیش از ظهر سه‌شنبه در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اظهار داشت: دستیابی به اهداف مد نظر در امر به معروف و نهی از منکر نیازمند تلاش جدی و همگانی است.

وی با اشاره به تغییر دولت و روی کار آمدن دولت جدید با رویکرد جدید و ایجاد تحول در روال برنامه‌های اجرایی کشور، اضافه کرد: در مبحث امر به معروف و نهی از منکر نیاز هست که ما نیز برنامه جدید و تحولی داشته باشیم.

دبیر ستاد امر به معروف کشور داشتن برنامه قابل سنجش و ارزیابی را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: ما باید نقشه راهی مشخص کنیم که در این نقشه راه هر قسمتی نقش خودش را مشخص کند.

وی ادامه داد: برای این مسئله ما نیاز داریم که دبیران استانی هر کدام یک برنامه تحولی کاربردی و مسأله محور مشخص یک ساله ارائه کنند و در این برنامه مشخص شود که هر استان قرار است در آینده به چه نقطه‌ای برسد.

نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، دکتر سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد امر به معروف کشور و معاون وی، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و اعضای استانی این ستاد به شکل ارتباط تصویری برگزار شد.

اخبار مرتبط

کار رسانه‌ای با محور امر به معروف و جلب رضای خدا، زمینه‌ساز موفقیت است

همکاری مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حوزه هنری لرستان

عوامل اضمحلال و نابودی جوامع از دیدگاه قرآن

0 نظر

ارسال نظر

capcha