برنامه‌های ماه محرم پیشوا در فضای باز اجرا می‌شود

برنامه‌های ماه محرم پیشوا در فضای باز اجرا می‌شود

به گزارش سراج24، حسین عباسی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: واکسیناسیون گروه‌های سنی و مشاغل اعلام شده همچنان در شهرستان پیشوا ادامه دارد و تاکنون ۸۵۰۰ نفر در مجموع دو نوبت واکسینه شده‌اند.

عباسی گفت: ظرفیت واکسیناسیون روزانه ۳۶۰۰ نفر در پیشوا وجود دارد و در حال حاضر متولیان امر در مرکز تجمیعی واقع در شهدای گمنام با ظرفیت ۱۲۰۰ نفر در روز، خدمات ارائه می‌دهند و در صورت افزایش نیاز، دو مرکز تجمیعی دیگر در سالن جمعیت هلال احمر و مرکز فنی و حرفه‌ای نیز فعال خواهد شد.

وی بیان داشت: امیدواریم با همت دست‌اندرکاران و همکاری شهروندان محترم، همه گروه‌های هدف شهرستان در آینده‌ای نزدیک واکسن کرونا را دریافت کنند و با رعایت اصول بهداشتی در کنار انجام واکسیناسیون، شاهد ریشه کنی این بیماری باشیم.

فرماندار پیشوا افزود: انجام واکسیناسیون دلیلی بر عدم رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی نیست و تأثیرگذاری آن در کنار مراقبت‌های بهداشتی مردم عزیز امکان‌پذیر خواهد بود و با توجه به در پیش بودن ایام محرم، مراسم و برنامه‌های مذهبی بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی و در فضای باز اجرا خواهد شد و رعایت اصول و نکات بهداشتی از سوی مردم، مسئولان تکایا و هیئت‌ها و متولیان امر ضروری است تا سلامت شهروندان ضمن اقامه عزای اباعبدالله الحسین (ع) حفظ شود.

اخبار مرتبط

اعلام ویژه برنامه‌های حرم امام رضا (ع) در دهه سوم ماه محرم

مسابقه بزرگ پیامکی «محرم با نماز» برگزار می‌شود

دیار دریادلان سیاه‌پوش امام حسین(ع) شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha