همچنان بر سر عهد خود در دفاع از ملت فلسطین هستیم

همچنان بر سر عهد خود در دفاع از ملت فلسطین هستیم

به گزارش سراج24 به نقل از فلسطین الیوم، گروههای مقاومت فلسطین امروز یکشنبه در بیانیه‌ای تاکید کردند: حملات اشغالگران به فلسطینی‌ها در قدس و محله شیخ جراح افزایش یافته است و حملات به ساکنان افزایش یافته است.

در این بیانیه آمده است: جنایات رژیم صهیونیستی متوقف نشده است و طی روزهای گذشته چهارنفر از فلسطینی‌ها در کرانه باختری به شهادت رسیده اند. گروههای مقاومت فلسطین ضمن تمجید و سرتعظیم فرود آوردن در برابر ملت به پاخاسته در قدس اشغالی و کرانه باختری و حماسه بی نظیری که خلق کردند، تاکید می‌کند که مقاومت فلسطین که از ساکنان قدس اشغالی و کرانه باختری و از مسجد الاقصی در نبرد شمشیر قدس پاسداری کرده است بر سر عهد خود می‌ماند و آنها رها نخواهد کرد.

گروههای مقاومت فلسطین در بیانیه خود از فلسطینی‌ها در کرانه باختری و قدس خواستند که به مقاومت در همه خطوط تماس با اشغالگران اسرائیلی ادامه دهند و زمین را زیر پای صهیونیست‌ها غاصب، شعله ور کنند.

در این بیانیه دلبستن به استکبار و قدرتهای ظالم به ویژه آمریکا برای دست یابی به حقوق ملت فلسطین همانند سراب معرفی شده است.

گروههای مقاومت فلسطین تاکید کردند: آمریکا همواره حامی قوی و نخست، رژیم صهیونیستی بوده است و جانبداری کاملی از آن به عمل آورده است.

اخبار مرتبط

جنبش جهاد اسلامی فلسطین: عادی سازی روابط خیانت و جنایت است

تجمع مردمی درحمایت از مردم مظلوم فلسطین در کرمانشاه برگزار می‌شود

مقاومت و دفاع نظامی مناسب حق مشروع و انسانی مردم فلسطین است

0 نظر

ارسال نظر

capcha