پاسداشت تلاش‌های سرور رجایی در برنامه تلویزیونی «بیکران»

پاسداشت تلاش‌های سرور رجایی در برنامه تلویزیونی «بیکران»

به گزارش سراج24، برنامه تلویزیونی «بیکران» به سردبیری علیرضا معادی، امشب (یکشنبه دهم مرداد ماه) تلاش ها و مجاهدت‌های محمد سرور رجایی، فعال فرهنگی انقلاب اسلامی را پاس خواهد داشت.

در این برنامه مهمانانی همچون وحید جلیلی(روزنامه نگار، فعال فرهنگی و سیاسی) ، محمدحسین بدری(روزنامه‌نگار و نویسنده) و کاظم کاظمی(شاعر و نویسندۀ افغانستانی) حضور دارند.

بیکران امشب (یکشنبه دهم مرداد ماه) از ساعت ۱۹ الی ۲۰ به روی آنتن خواهد رفت.

محمدسرور رجایی، متولد ۱۳۴۸ کابل بود. وی از سال ۱۳۷۳ به ایران مهاجرت کرده و مدیریت خانه ادبیات افغانستان و مدیریت دفتر شعر و داستان افغانستان در حوزه هنری را برعهده گرفت.

ازجمله آثار او می‌توان به «در آغوش قلب‌ها: اشعار و خاطرات مردم افغانستان درباره امام خمینی»، «از دشت لیلی تا جزیره مجنون»، «ماموریت خدا: هفت روایت از احمدرضا سعیدی، شهید ایرانی جهاد اسلامی افغانستان»، «گرگ‌های مهربان کوه تخت: داستانی از افغانستان» و «سفیدتر از آفتاب: گزیده‌ی شعرهای حیدری وجودی» اشاره کرد.

وی که از مدتی پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان میلاد تهران بستری بود، پنجشنبه هفتم مردادماه ۱۴۰۰ دار فانی را وداع گفت.

بیکران به تهیه کنندگی طه حکیمی و اجرای حامد مهربانی، با مشارکت مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تهیه و از شبکه ۴ پخش می شود.

اخبار مرتبط

تولید مجموعه «ستارگان درخشان اصحاب امام حسین(ع)» به زبان انگلیسی

ساخت «سلمان فارسی» در جلفا ادامه دارد

گردهمایی شاعران به یاد علامه حکیمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha