واکسیناسیون مردم در مشهد تسریع شود

واکسیناسیون مردم در مشهد تسریع شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام احمد مروی در ارتباط تلفنی جداگانه با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، با توجه به شرایط نامناسب شهر مشهد در شیوع ویروس کرونا، به آمادگی آستان قدس رضوی در همکاری‌های لازم برای مبارزه با موج پنجم شیوع این بیماری به‌ویژه در شهر مشهد اشاره و اظهار کرد: تمام امکانات شرکت‌های دارویی آستان قدس در خدمت وزارت بهداشت و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای افزایش ظرفیت تولید واکسن کرونا و کمک به گسترش واکسیناسیون مردم است.

وی با اشاره به وجه زیارتی شهر مشهد، تأکید کرد: شهر مشهد به جهت زیارتی بودن و حضور زائرانی از شهرهای مختلف، باید به‌طور ویژه در خصوص واکسیناسیون مورد توجه قرار بگیرد.

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: با توجه به تراکم جمعیت در حاشیه شهر مشهد و آسیب‌پذیری اقتصادی بیشتر مردم آن مناطق در مواجه با بیماری، لازم است واکسیناسیون اهالی این مناطق در اولویت قرار گیرد.

حجت‌الاسلام مروی در ضمن قدردانی از تلاش‌های کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد، یادآور شد: استانداری و بسیج جامعه پزشکی تلاش‌های خوبی برای ارائه خدمات درمانی و کاهش شیوع کرونا داشته‌اند و در صورت افزایش سهمیه استان، آمادگی لازم برای تسریع در واکسیناسیون مردم وجود دارد.

اخبار مرتبط

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

جمع‌آوری تریاژ صحرایی از محوطه بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد

وضعیت نابسامان یکی از مراکز درمان کرونا در حاشیه شهر مشهد و سکوت مسئولان!

0 نظر

ارسال نظر

capcha