خانه مداحان، قاریان و شعرای آئینی شمیرانات افتتاح شد

خانه مداحان، قاریان و شعرای آئینی شمیرانات افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری مهر، آئین افتتاح خانه مداحان، قاریان و شعرای آئینی شمیرانات با حضور رئیس هیئت مدیره خانه مداحان کشور و جمعی از مداحان، قاریان و شعرای آئینی و پیرغلامان اهل بیت (ع) شمیرانات و تهران در حسینیه شماره ۲ جماران برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم توسط روح الله عباسیان مسئول امور قاریان این مرکز و همچنین مداحی حاج علی رستمی از جانب مداحان کشور برگزار و در ادامه، با اهدای لوحی از جانب محسن طاهری مدیرعامل خانه مداحان کشور به حجت‌الاسلام پشت کوهی رئیس هیأت امنای خانه مداحان شمیرانات این مرکز به رسمیت شناخته شد.

جبلی، عضو هیأت مدیره خانه مداحان گفت: این مرکز اولین مرکزی است که در کشور افتتاح شده است و به این ترتیب مجموعه‌ای اعم از مداحان، قاریان، شاعران را در یک خانه گرد آمده‌اند و اکنون این مرکز از جایگاه خوبی برخوردار است.

خانه مداحان، قاریان و شعرای آئینی شمیرانات افتتاح شد

جبلی در خصوص اعضای هیئت مدیره این مرکز گفت: مجموعه افراد هیئت مدیره این مرکز متشکل از قاری، مداح و شاعر هستند و تقریباً عصاره برگرفته از همین نام می‌باشند که ریاست امور اداره اوقاف آقای میرکریمی و آقایان پرداختی و اکبر فروزش، عابدین کاظمی و جمعی دیگر از دوستان که جمعاً ۱۱ نفر هستند اعضای هیأت مدیره این مرکز می‌باشند.

وی افزود: روح الله عباسیان مدیر مسئول امور قرآنی (قاریان) و محمد حسین رحیمیان به عنوان مسئول امور شعرای آئینی خانه و آقای مرتضایی مسئول امور مداحان این مرکز می‌باشند.

جبلی خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک نشانی این مرکز خدمت عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

خانه مداحان، قاریان و شعرای آئینی شمیرانات افتتاح شد

اخبار مرتبط

جامعه مداحان، ستایشگران و شعرای آئینی رفتار مکرون را محکوم کرد

«صنم» در راه بازار کتاب؛

«علی آهی» دار فانی را وداع گفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha