جشن عید غدیر خم در مراکز اسلامی دنیا برگزار شد

جشن عید غدیر خم در مراکز اسلامی دنیا برگزار شد

به گزارش سراج24، جشن عید غدیر خم در مراکز اسلامی کشورهای جهان برگزار شد. این مراسم در مرکز اسلامی امام علی سوئد، مرکز اسلامی هامبورگ و انجمن اسلامی دانشجویان مسکو به مناسبت عیدالله الاکبر عید غدیر خم برگزار شد.

انجمن دانشجویان مسکو

برای دانشجویان شاغل به تحصیل در مسکو و همچنین برای عموم دانشجویان روسیه به صورت آنلاین مراسمی با حضور مهمانان برگزار کرد.

در این مراسم که با حضور دانشجویان برگزار شد، حجت الاسلام ابراهیم پویا و همچنین محسن نجفی رایزن علمی کشورمان در فدراسیون روسیه حضور داشته، همچنین برنامه‌ی مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت (ع) اقای رضائیان برگزار شد.

در ابتدا این برنامه حجت الاسلام پویا در رابطه با ولایت الهی حضرت امیرالمومنین (ع) بر اساس فضائل ایشان در احادیث سخنرانی و با دانشجویان بحث و گفتگو نمودند.

انجمن اسلامی دانشجویان مسکو در پایان این مراسم در بیت الزهرا مسکو از دانشجویان شاغل به تحصیل در مسکو پذیرایی به عمل آورد.

مرکز اسلامی امام علی (ع) سوئد

جشن عید غدیر خم در مراکز اسلامی دنیا برگزار شد

مرکز اسلامی امام علی (ع) استکهلم سوئد نیز به مناسبت عید غدیر با برنامه‌های متنوعی این روز بزرگ را جشن گرفت. قرائت قرآن سخنرانی و مدیحه سرایی از جمله برنامه‌های این مرکز بود که با حضور علاقه مندان و شیعیان برگزار شد.

مرکز اسلامی هامبورگ

جشن عید غدیر خم در مراکز اسلامی دنیا برگزار شد

در مرکز اسلامی هامبورگ نیز به مناسبت عید سعید غدیر خم مراسم جشنی برپا شد. تلاوت قرآن، سخنرانی و مولودی خوانی از برنامه‌های این مراسم بود.

اخبار مرتبط

اعلام اسامی نامزدهای بهترین بازیگری چهاردهمین جشن منتقدان سینما

برگزاری جشن رمضان در بوستان های پایتخت

جشن عید مبعث در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha