طبخ و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم به مناسبت عید غدیر در شیراز

طبخ و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم به مناسبت عید غدیر در شیراز

به گزارش سراج24، محمد حسین اسلامی، با اشاره به اطعام در روز عید غدیر خم، گفت: امروز همزمان با عید غدیر خم و با همت کمک‌های نیک اندیشان کلان شهر شیراز، بین شهروندان حاشیه شهر بیش از ۵ هزار پرس غذای گرم توزیع می‌شود.

مدیر مرکز فرهنگی مذهبی مدینه النبی شیراز با اشاره به اینکه این حرکت همه ساله در عید غدیر خم در شیراز انجام می‌شود، تاکید کرد: این اقدام حسنه با همدلی و همراهی خیرین و مردم نیک اندیش با مبلغی افزون بر ۸۰۰ میلیون ریال در سال جاری انجام شده است.

اسلامی یادآور شد: در تلاش هستیم که در سال‌های آتی توزیع غذای گرم افزایش داشته باشد. او با اشاره به برنامه‌های دیگر این مرکز فرهنگی در دهه امامت و ولایت نیز تصریح کرد: برپایی جشن عید غدیر با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، مسابقات نقاشی، کتابخوانی با جوایز نقدی یک میلیون تا پنج میلیون تومانی از دیگر اقدامات فرهنگی دهه ولایت این مرکز می‌باشد.

اسلامی، سرکشی از خانواده‌های مدافعین حرم، توزیع بسته‌های معیشتی در بین خانوارهای نیازمند را از دیگر اقدامات مرکز فرهنگی مذهبی مدینه النبی شهر شیراز دانست.

احداث ۱۲ واحد مسکونی برای نیازمندان

مدیر مرکز فرهنگی مذهبی مدینه النبی شیراز در بخش دیگری از سخنان خود از احداث منازل مسکونی برای نیازمندان حقیقی جامعه خبر داد و گفت: در این دهه یکی از واحدهای مسکونی خیرساز توسط این مرکز که با اعتباری افزون بر سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال احداث شده به یکی از نیازمندان فاقد سرپناه در یکی از مناطق اطراف شیراز تحویل می‌شود.

اسلامی آمار منازل احداثی توسط مرکز فرهنگی مذهبی مدینه النبی شیراز را ۱۲ واحد بیان کرد و گفت: با کمک خیرین تا به الان ۱۲ واحد مسکونی تحویل و ۳ واحد دیگر نیز در دست احداث است که تلاش داریم هر چه سریع‌تر به افراد شناسایی شده تحویل دهیم.

اخبار مرتبط

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

کاهش جدی خطر کرونا با مراجعه به‌موقع به پزشک

حجت‌الاسلام شیرازی سخنران مراسم هشتم شهریور در ایلام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha