«قدر و غدیر» ویژه برنامه رادیو قرآن به مناسبت عید غدیر

«قدر و غدیر» ویژه برنامه رادیو قرآن به مناسبت عید غدیر

به گزارش سراج24، همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم و دهه امامت و ولایت، گروه علوم قرآنی رادیو قرآن ویژه برنامه "قدر و غدیر" را برای عموم شنوندگان تدارک دیده است.

این برنامه چهارشنبه ۶ مرداد ماه از ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه به صورت جُنگی میدانی و زنده از آستان مطهر امامزاده هلال بن علی علیهماالسلام فرزند بلافصل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام، واقع در شهر آران و بیدگل از توابع کاشان تقدیم شنوندگان خواهد شد.

ویژه برنامه "قدر و غدیر" با هدف ترویج فرهنگ غدیر و ولایت و زنده نگه داشتن این واقعه بزرگ به روی آنتن رادیو قرآن خواهد رفت.

بر اساس این گزارش "قدر و غدیر " شامل آیتم‌های متنوعی از قبیل مسابقه؛ مسابقه‌ای شاد و مفرح برای کودکان، نوجوانان و جوانان حاضر در محفل و سوال پیامکی برای شنوندگان، آیتم نمایش، روایت، مستند، خطبه خوانی غدیر، شعر خوانی و دکلمه خوانی آئینی، گفت و گو با میهمانان حضوری برنامه اعم از؛ حافظان کتاب شریف نهج البلاغه از شهر کاشان پایتخت نهج البلاغه، بخش کارشناسی؛ حضور امام جمعه کاشان حجت الاسلام سلیمانی و گفت و گو درباره واقعه غدیر و بخش گزارش از شهر مقدس مشهدالرضا است.

یادآور می‌شود برنامه "قدر و غدیر" کاری از گروه علوم قرآنی شبکه رادیویی قرآن به تهیه کنندگی علیرضا صفرزاده، اجرای حمید عبیری، گویندگی یاسر دعاگو و روایت گری کتایون درویشی است.

اخبار مرتبط

جشنواره کتابخوانی رضوی برای کارکنان دولت آموزش ضمن خدمت محسوب می‌شود

جشنواره طراوت برگزار می‌شود

استمرار جشنواره کتابخوانی رضوی نقطه قوت این حرکت فرهنگی

0 نظر

ارسال نظر

capcha