بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری و دادسرای شهرستان قرچک

بازدید رئیس قوه قضائیه از دادگستری و دادسرای شهرستان قرچک

به گزارش سراج24 به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای صبح امروز چهارشنبه (۶ مرداد) با حضور در شهرستان قرچک به مدت دو ساعت از دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان (ساختمان شهید ستاری) و همچنین دادگستری قرچک (مجتمع قضائی شهید جعفرپور) بازدید کرد.

در جریان این بازدید که رئیس حوزه ریاست قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان تهران نیز حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای را همراهی می‌کردند، رئیس دستگاه قضا ضمن بازدید از بخش‌ها و شعب مختلف واحدهای قضائی، به گفتگو با مراجعه‌کنندگان، قضات و کارکنان قضائی پرداخت.

رئیس قوه قضائیه در خلال گفتگوهای خود با مدیران و کارکنان قضائی شهرستان قرچک، از میزان ورودی پرونده‌ها، آمار پرونده‌های کثیرالشاکی و معوق و همچنین دلایل اطاله دادرسی در برخی پرونده‌های مُسن، کسب اطلاع کرد.

در بخش پایانی بازدید دو ساعته حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای از واحدهای قضائی قرچک، رئیس دستگاه قضا با حضور در نمازخانه ساختمان دادگستری این شهرستان، ضمن استماع مشکلات و مسائل مراجعه‌کنندگان و آگاهی از روند طی شده برای پرونده‌های آنها، دستورات مقتضی را خطاب به رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قرچک صادر کرد.

اخبار مرتبط

رئیس قوه قضائیه درگذشت پدر حجت‌الاسلام‌ عاملی را تسلیت گفت

طرح احداث قطار حومه‌ای شهرستان قرچک باید حال سرعت بیشتری اجرا شود

معرفی معمارقوه قضایی پس از انقلاب اسلامی+تصویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha