ضبط تلاوت‌های 4K برای اولین بار در سیما

ضبط تلاوت‌های 4K برای اولین بار در سیما

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، هادی صلح‌جو مدیر گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما از ضبط تلاوت‌های قاریان بین‌المللی قرآن کریم با کیفیت ۴K در این شبکه خبر داد.

مدیر گروه تلاوت و نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما ضمن اشاره به تخصصی بودن این شبکه در خصوص تلاوت قرآن کریم و بالا رفتن ذائقه مخاطب در این شبکه بیان داشت: ضبط تلاوت‌های فاخر و با کیفیت از قرائت قاریان بین‌المللی قرآن کریم ویژه ایام ماه محرم آغاز و در ایام محرم و صفر از این شبکه پخش خواهد شد.

صلح‌جو با بیان اینکه تولید تلاوت‌ها با فرمت ۴k برای اولین بار است که انجام می‌شود، افزود: این تلاوت‌ها را قاریان برجسته کشور قرائت می‌کنند و از این‌رو برای تمامی مناسبت‌ها در اعیاد و شهادت ائمه معصومین علیهم السلام و مناسبت‌های ملی و مذهبی به فراخور ضبط آن انجام شود.

همچنین محمد هادی صلح‌جو با اعلام خبر HD شدن شبکه قرآن و معارف سیما در آینده نزدیک گفت: علاقمندان می‌توانند تلاوت‌های ضبط شده را به زودی از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه ۴k که از گیرنده‌های دیجیتال قابل دریافت است، مشاهده و از حظ معنوی آن برخوردار شوند.

اخبار مرتبط

سریال «موسی(ع)» حاتمی‌کیا یک «ابرپروژه» است/ خبری از توقف نیست

مراسم یادبود نادر طالب زاده برگزار می شود

شعر قزوه برای روح بلند نادر طالب‌زاده/ حاج نادر! پرچمت بالاست

0 نظر

ارسال نظر

capcha