اجرای طرح «سلام همسایه» در ۱۵ محله استان قزوین

اجرای طرح «سلام همسایه» در ۱۵ محله استان قزوین

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سیدهادی ابراهیمی با اشاره به اجرای طرح «سلام همسایه» توسط تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهار کرد: این طرح با کمک شهرداری از ۲۰ تیرماه آغاز شده است.

وی افزود: این طرح در بخش‌ها مهارت‌ها فرزند پروری، همسرداری، پیشگیری از اعتیاد، سواد رسانه و فضای مجازی، آموزش عقاید دینی، شبکه‌سازی در محله، توانمندسازی در عرصه کارآفرینی و اشتغال خانگی و همچنین مداخله در بحران و پیشگیری از طلاق تبیین شده‌است.

دبیر طرح «سلام همسایه» تصریح کرد: مخاطب اصلی این طرح بانوان هستند و در پایگاه‌ها فرهنگی و اجتماعی استان قزوین در حال برگزاری است.

حجت‌الاسلام ابراهیمی با اشاره به اینکه در این طرح از اساتید و مشاورها کشوری و برگزیده استفاده شده تاکید کرد: این کارگاه‌ها در روزها دوشنبه به مدت چهار هفته پی‌درپی، در محلات آسیب‌پذیر استان در حال برگزاری است.

وی افزود: این طرح در شهرک مهدیه، نوروزیان، هادی‌آباد، عبید زاکانی، مولوی، تبریز شمالی، کوی بهار، راه آهن، چوبیندر، اقبالیه، الوند، محمدیه، مهرگان و تعدادی محله دیگر برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح با استقبال خوب مردم محلات به ویژه بانوان مواجه شده و پس از برگزاری کارگاه، اساتید به صورت شخصی نیز به ارائه مشاوره و راهکار مناسب به علاقمندان می‌پردازند.

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه سواد بازی‌های دیجیتال در کهگیلوله و بویراحمد

برگزاری نشست «هشتگ #زنان» در لرستان

دهه هشتادی ها در خط مقدم محرومیت زدایی +تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha