عمل به وصیت شهدا عامل پیروزی انقلاب

عمل به وصیت شهدا عامل پیروزی انقلاب

به گزارش سراج24، حجت الاسلام جعفر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا ظهر یکشنبه در مراسم بزرگداشت سالگرد تدفین شهید خوشنام با اشاره به اینکه همه چیز کهنه می‌شود جز شهید و شهادت، گفت: بعد از جنگ مردم به سه دسته تقسیم شدند یک عده عارف مسلک شدند تا جایی که که از دایره ولایت و انقلاب خارج شدند، عده‌ای دیگر نیز فقط به سمت ساخت و ساز رفتند و بعد از زمانی دچار مشکل شدند، اما دسته سوم مثل شهید حاج قاسم سلیمانی به میدان آمدند و گفتند هم باید به سمت خودسازی رفت و هم به سمت رفع مشکلات دیگران.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا افزود: بعضی‌ها زحمت زیادی کشیدند، در کنار ولایت و ائمه اطهار (علیهم السلام) بودند اما دچار لغزش شدند، این عده راه را نشناختند.

حجت الاسلام رعایتی با اشاره به آیات قرآن، ادامه داد: اگر بخواهیم دچار لغزش نشویم و منیت های شیطانی از بین برود باید ببینیم شهدا چه کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا تاکید کرد: اگر می‌خواهیم انقلاب به ثمر برسد باید به وصیت نامه شهدا عمل کنیم که همه شهدا گفتند باید پشتیبان ولایت فقیه باشید.

حجت الاسلام رعایتی با بیان اینکه باید پیوند قلبی و عملی با ولایت داشت، خاطرنشان کرد: شهدا خود را متصل به ولایت کردند و ماندگار شدند.

اخبار مرتبط

سردار فدوی: دفاع مقدس الگوی مقابله با توطئه‌های دشمنان است

شهدای دوران دفاع مقدس چراغ هدایت بشریت هستند

روشنگری‌های امام (ره) راه پیروزی در دفاع مقدس را گشود

0 نظر

ارسال نظر

capcha