رضا عطاران با «بزنگاه» به شبکه الکوثر می‌آید

رضا عطاران با «بزنگاه» به شبکه الکوثر می‌آید

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، با اتمام مجموعه تلویزیونی «دودکش» سریال «بزنگاه» از امروز شنبه ۲ مرداد در برنامه پخش شبکه الکوثر قرار گرفت. سریال «بزنگاه» به کارگردانی رضا عطاران، داستان مردی معتاد به نام نادر است که به همراه دخترش درسا در کرج زندگی می‌کند و از همسرش مریم طلاق گرفته‌است. پس از فوت پدرش اوس احمد، او و برادرش صابر، خواهرش بهجت و شوهرخواهرش توفیق بر سر تقسیم ارث و میراث پدری که یک خانه و یک نانوایی است به اختلاف برمی‌خورند و ... .

بازیگران این مجموعه تلویزیونی عبارتند از رضا عطاران، حمید لولایی، مرجانه گلچین، غلامرضا نیکخواه، علی صادقی، نیکی نصیریان، دانیال انجم شعاع، سوسن پرور، عطیه معصومی، محمود بهرامی، هنگامه حمیدزاده، زنده یاد احمد پورمخبر، شهین تسلیمی و بهشاد شریفیان.

مجموعه تلویزیونی «بزنگاه» به نویسندگی مشترک سروش صحت و ایمان صفایی، تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام، از شنبه ۲ مرداد هر روز ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه الکوثر می‌رود.

این سریال بیست و شش قسمتی که در سال ۱۳۸۷ از شبکه سوم سیما پخش شد، با زبانگردانی و دوبله به زبان عربی توسط شبکه آی فیلم، در برنامه پخش شبکه الکوثر قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

«حدیث سرو» به عربی دوبله شد

نگاه به نظام درمان از دریچه کاریکاتور

نمایش یک فیلم ایرانی در استرالیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha