توزیع ده‌ها بسته گوشت از سوی گروه جهادی شهید محمد رضا شفیعی

توزیع ده‌ها بسته گوشت از سوی گروه جهادی شهید محمد رضا شفیعی

به گزارش سراج24، همزمان با عید سعید قربان و با نظر به سفارشات مکرر اسلام نسبت به انجام قربانی در عید سعید قربان، دام‌های قربانی شده توسط خیریه شهید محمد رضا شفیعی، به دست نیازمندان رسید.

مسئول خیریه شهید محمد رضا شفیعی، کمک‌های مومنانه را از جمله وظایف آحاد جامعه اسلامی دانست و افزود: به لطف جمهوری اسلامی و پشتیبانی‌های مکرّر رهبر عزیز انقلاب اسلامی، امروز ما در شرایطی قرار گرفته ایم که خدمت رسانی به مردم، یک ارزش در جامعه تلقّی می‌شود و گروه‌های جهادی، پیشتازان این میدان هستند.

حجت الاسلام احمد قادری، "کمک مومنانه"، "تداوم رزمایش همدلی"، "نهضت تعاون و احسان" "رزمایش انفاق" و "آتش به اختیار" را از جمله کلید واژه‌های پُرتکرار مقام معظم رهبری در چند سال اخیر دانست و گفت: حضرت آقا مسیر خدمت رسانی را مشخص کرده اند و بارها در این سال‌ها، به دولتمردان گوشزد کردند.

و جامعه مورد هدف در خیریه شهید محمد رضا شفیعی را گروه‌های آسیب پذیر معرفی کرد و گفت: خانواده‌های بی سرپرست، ایتام، طلاب، سادات نیازمندِ، خانواده‌های دارای فرزندان معلول، سرطانی و..‌.، از جمله اقشاری هستند که در استان‌های: اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس، خراسان رضوی، کرمان و قم، مورد حمایتِ نیکوکارانِ خیریه شهید محمد رضا شفیعی، قرار می‌گیرند.

گفتنی است خیریه شهید محمد رضا شفیعی، مجموعه کوچک جهادی است که با هدف خدمت رسانی فرهنگی و معیشتی و نیز حمایت از اقشار ضعیف جامعه، توسط یک زوج طلبه اداره می‌شود.

اخبار مرتبط

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

تهیه 50 هزار بسته گوشت، توسط مسجدی ها برای نیازمندان

یک گروه جهادی در روستای «تم‌پریان» هشت‌بندی مدرسه می‌سازد

0 نظر

ارسال نظر

capcha