راه‌اندازی پویش مردمی «سقا» توسط دانش‌آموزان اردستان

راه‌اندازی پویش مردمی «سقا» توسط دانش‌آموزان اردستان

به گزارش سراج24، استان خوزستان از سال‌های گذشته همیشه به عنوان پر آب ترین استان کشور مطرح بود اما اکنون در سایه سیاست‌های مدیریتی اشتباه و بی‌تدبیری مسئولان امر با کمبود آب مواجه شده است.

در این شرایط مردم کشور به منظور کمک به هموطنان خوزستانی خود اقدامات بسیاری برای تهیه آب شرب از جمله جمع آوری آب معدنی انجام دادند. پویش مردمی «سقا» نیز به صورت خودجوش و به منظور مشارکت مردمی در تهیه آب شرب خوزستان از سوی دختران دانش آموز اردستان راه‌اندازی شده است.

دانش آموزان اردستانی با راه‌اندازی ایستگاهی در میدان امام خمینی (ره) این شهرستان، با شعار هر اردستانی یک بطری آب، بطری‌های آب معدنی را برای هموطنان خوزستانی خود جمع آوری می‌کنند. یکی از دانش آموزان اردستانی گفت: با کمک دوستان خود این پویش را راه اندازی کردیم تا بتوانیم به اندازه توان خود به هموطنان خود در خوزستان کمک کنیم.

وی با اشاره به سخن سردار سلیمانی مبنی بر اینکه کمک به مردم خوزستان همانند دفاع از حرم است، افزود: ما باید رفتار و کردار سردار سلیمانی را الگو قرار دهیم و سعی کنیم در حد توان همانگونه که این شهید بزرگوار در هر شرایطی به مردم کمک می‌کردند، ما هم به هموطنان خود کمک کنیم.

این دانش آموز تصریح کرد: از همشهریان عزیز درخواست می‌شود در این امر خدا پسندانه مشارکت کنند چرا که ممکن است روزی ما نیز نیازمند کمک از سوی دیگر مردم باشیم.

اخبار مرتبط

پویش ملی «به رنگ مدرسه» آغاز شد

اجرای پویش «دعای هفتم صحیفه سجادیه» از سوی آستان مقدس قم

اجرای پویش نذر آبمیوه برای بیماران کرونایی توسط جبهه روحانیت مردمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha