دشمن برای گرفتن حجاب فرزندان ایران برنامه‌ریزی کرده است

دشمن برای گرفتن حجاب فرزندان ایران برنامه‌ریزی کرده است

به گزارش سراج24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در همایش عفاف و حجاب که در سالن همایش هتل نهاجا برگزار شد، گفت: این مراسم به مناسبت ازدواج تعدادی از زوج‌های فرزندان و کارکنان نیروی هوایی و همچنین تقدیر از خانواده های برگزیده عفاف و حجاب کوی‌های سازمانی برگزار شده است.

وی افزود: دشمن بر مسائل فرهنگی، اعتقادات، باورها و سنت‌های ما متنرکز شده تا مانع از گرایش جوانان و ملت ایران اسلامی به آنها شده و موجب از بین رفتن این مسائل شود و برگزاری چنین برنامه‌هایی مانع از توفیق دشمن می‌شود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش فراهم کردن شرایط مناسب برای ازدواج آسان کارکنان نیروی هوایی را از جمله سیاست‌های این نیرو دانست و گفت: این سیاست برگرفته از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، سفارشات و احکام دینی و قرآن کریم است.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه امروزه جوانان سه مشکل شغل، مسکن و هزینه‌های ازدواج را مطرح می کنند، اظهار داشت: نیروی هوایی با استخدام جوانان، مشکل شغل و در ادامه به نحوی موضوع مسکن را مرتفع ساخته و مشکل سوم را هم تا حدودی حل کرده است.

وی ادامه داد: کارکنان جوانی که از تهران به سایر شهرها برای ادامه خدمت منتقل می شوند بلافاصله در تمام آن پایگاه‌ها منزل سازمانی در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه این نیرو در شهرک‌های سازمانی خود به دنبال نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی در بین کارکنان و خانواده‌ها است،‌ افزود: این موضوع از مطالبات اساسی رهبر معظم انقلاب است و نیروی هوایی برای اینکه سبک زندگی اسلامی در شهرک‌ها نهادینه شود به عفاف و حجاب توجه دارد و طبق گفته بزرگان، سلامت افراد و جامعه در گرو حفظ عفاف و حجاب است.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه دشمن برای گرفتن عفاف، حجاب و حیا از مردم ایران سرمایه‌گذاری و برنامه ریزی کرده است،گفت: دشمن برای رسیدن به این هدف فضای مجازی جذاب و رایگان همراه با جلوه‌های بسیار زیبا در اختیار فرزندان ما قرار داده است تا حیای جوانان ما از بین ببرد.

اخبار مرتبط

آیت‌الله رئیسی: دشمن با رسانه و جاهلیت مدرن نداشته‌هایش را مخفی می‌کند

دشمن کانون خانواده را هدف گرفته‌ است

هرگونه ماجراجویی ضدایرانی پاسخی فوری و قاطع دریافت خواهد کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha