مردم به نذورات فرهنگی روی بیاورند

مردم به نذورات فرهنگی روی بیاورند

به گزارش سراج24، قاسم حامدی در نشست خبری که ظهر امروز به همت دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین برگزار شده بود ضمن اشاره به توجه همه جانبه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها برای خروج از پیک پنجم بیماری کرونا اظهار کرد: همه ما باید در کنار هم به کنترل بیماری کرونا کمک کنیم.

رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت استان قزوین با بیان اینکه در قزوین ۱۹۰۰ هیئت مذهبی شناسنامه دار موجود است گفت: یکی از آموزه‌هایی که امروز باید مورد توجه هیئت‌ها و عموم مردم قرار بگیرد در کنار نذورات سنتی نذرهای فرهنگی و روی آوردن به ساماندهی نیازهای قابل توجه مردم است.

وی بیان کرد: امروز نیازهای بیمارستانی زیادی وجود دارد و نیز برای رفع آنها توجه خیرین باید جلب شود و ما باید با هم و در کنار قدرت رسانه‌ها این فرهنگ را جا بیاندازیم.

حامدی مطرح کرد: از سوی دیگر بازه زمانی عید قربان تا عید غدیر از پرترافیک ترین زمان‌ها برای برگزاری مراسمات عروسی است که ما یک بار دیگر از مردم شریف می‌خواهیم در این زمان حساس مراسمات را برگزار نکنند تا انشاالله جان کسی به خطر نیفتد.

وی گفت: ما تلاش می‌کنیم که نذورات مردم به دست نیازمندانی که شناسایی شده‌اند برسد و مردم هم می‌توانند با واریز مبالغ نذر خود به شماره حساب ۵۸۹۴۶۳۷۰۲۲۲۲۲۲۳۳ نزد بانک رفاه ما را در این امر یاری کنند.

حامدی در خاتمه گفت: همزمان با عید قربان ۴۰۰ بسته غذایی به ارزش ۶۰۰ هزار تومان تدارک دیده شده است که در این زمان مبارک تحویل خانواده‌های محروم و کمتر برخوردار می‌گردد.

اخبار مرتبط

علی غلامی برگزیده جشنواره تلاوت‌های مجلسی در قزوین شد

اجرای طرح نذر آب در سیستان توسط مردم نهاوند

آیین رونمایی از کتاب «سبک زندگی مردم ایران به روایت والدین شهدا» برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha