برنامه‌های غدیر در ۳۵۷ شهر و روستای استان بوشهر اجرا می‌شود

برنامه‌های غدیر در ۳۵۷ شهر و روستای استان بوشهر اجرا می‌شود

به گزارش سراج24، سردار حسین کارگر صبح سه‌شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تبریک روز عرفه و دهه امامت و ولایت اظهار داشت: بنیاد غدیر استان بوشهر در سه بخش برنامه‌ها را برنامه ریزی کرده است.

وی با اشاره به اینکه مبلغان غدیر فعالیت‌های خود را در نقاط مختلف استان بوشهر انجام می‌دهند اضافه کرد: در ۲۷ شهر استان بوشهر دبیران اجرایی بنیاد غدیر داریم. هر امام جمعه رئیس بنیاد غدیر و یک نفر هم دبیر اجرایی بنیاد غدیر است.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر افزود: در روستاها افرادی تحت عنوان رابطین بنیاد غدیر با هدایت امام جمعه شهر در روستاها ستاد روستایی را تشکیل داده و در مرکز شهرستان‌ها و شهرها هم بنیاد غدیر تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: مبلغان غدیر در طول سال فعال دارند و ظهور و بروز برنامه‌ها در دهه امامت و ولایت است. در ۳۳۰ روستا رابط بنیاد غدیر داریم و در ۲۷ شهر دبیر اجرایی بنیاد غدیر فعالیت دارد.

کارگر با اشاره به اینکه ۹۰۰ روحانی در سطح استان در انتقال پیام غدیر فعال هستند و در برگزاری برنامه‌های بنیاد غدیر فعالیت دارند افزود: با هماهنگی فرمانده سپاه استان بوشهر، قرارگاه غدیر در استان تشکیل شد با بکارگیری بسیجیان و پایگاه‌های مقاومت برای انتقال پیام غدیر برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه استانی غدیر در آموزش و پرورش استان بوشهر نیز تشکیل شده است افزود: به خاطر کرونا تجمع نداریم ولی با شبکه شاد پیام غدیر را به فرهنگیان و دانش‌آموزان در استان می‌رسانیم.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر تاکید کرد: صدا و سیما در دهه امامت برنامه‌های جشن غدیر استان را در شهرهای مختلف پوشش می‌دهد و هر شب برنامه‌ها پخش می‌شود.

وی گفت: در راستای برگزاری برنامه‌های غدیر، با همراهی و هماهنگی کمیته امداد، جمعیت جوانان هلال احمر، ورزش و جوانان، شورای هماهنگی تبلیغات، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر مراکز آموزشی انجام شده است.

کارگر افزود: تلاش و برنامه ریزی شده تا جشن خانگی غدیر داشته باشیم. دستورالعمل اجرایی را ابلاغ کردیم و به بهترین عکس هم جایزه خواهیم داد. مطلب و محتوایی که باید پخش شود هم اعلام شده است.

اخبار مرتبط

سمنان و گرمسار در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند

روز بدون فوتی کرونا در لرستان

وخامت حال ۸۲ بیمار و فوت ۳ نفر در فارس

0 نظر

ارسال نظر

capcha