فعالیت های اجتماعی ستاد فرمان امام(ره) در گلستان افزایش می یابد

فعالیت های اجتماعی ستاد فرمان امام(ره) در گلستان افزایش می یابد

به گزارش سراج24، محمدمهدی سلمان زاده صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده و با پیگیری معاونت اجتماعی ستاد جلسه شورای اجتماعی ستاد در استان با حضور جمعی از مسئولان اداره کل استان شامل معاون اجتماعی و دبیر شورا، حراست، روحانی فعال جهادی با هماهنگی نماینده ولی فقیه، نماینده بانوان و جامعه زنان استان، مجری بنیاد برکت و یکی از فعالان جهادی در استان تشکیل شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان عنوان کرد: در این نشست بر اهمیت تعامل و همگرایی اعضا با یکدیگر و به ویژه با ستاد استان در طرح ریزی برنامه های اجتماعی و آسیب شناسی عملکردهای گذشته تاکید شد.

وی افزود: همچنین پس از معرفی اعضای شورا، وظایف تشریح تا ماهیت فعالیت و اقدامات این شورا به خوبی تبیین شود.

سلمان زاده تصریح کرد: به منظور فراهم آوردن شرایط، امکانات و همگرایی لازم در انجام برنامه‌ها، مأموریت‌ها و وظایف ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) شورای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان گلستان با شرح ماموریت‌های اجتماعی تشکیل می‌شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان ادامه داد: شناسایی و تمرکز موثر بر مسائل اجتماعی استان، هماهنگی در زمینه اجرای موضوعات محوله و همسویی بیشتر مجموعه‌های فعال و همکار ستاد در حوزه اجتماعی در استان که به عملکرد موثر یکپارچه منجر خواهد شد از اهداف اصلی تشکیل شورای اجتماعی در استان‌ها است.

سلمان زاده خاطرنشان کرد: ستاد در سال‌های گذشته به ویژه توسط بنیاد برکت و احسان عملکرد چشمگیر و قابل قبولی داشته که امیدواریم در ادامه شاهد تحقق ماموریت‌های اجتماعی آن باشیم.

وی اضافه کرد: لزوم حمایت از مشاغل خانگی، پرهیز از موازی‌کاری با سایر دستگاه‌ها، لزوم ورود به حوزه‌های کمتر پرداخته شده، استفاده از ظرفیت‌های پژوهشی مجامع علمی و آکادمیک در شناسایی مشکلات و آسیب‌شناسی فعالیت‌ها، تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز به‌عنوان معین این شورا و طراحی سند جامع و عملیاتی در حوزه اجتماعی مهم ترین مسائل مورد تاکید و بحث شده در این نشست بود که امیدواریم بتوانیم با استفاده از خرد جمعی و تلاش جهادی اعضای شورا شاهد تحقق اهداف و برنامه‌های تعریف شده باشیم.

اخبار مرتبط

اجرای «مهرواره اوج» در گلستان

اقدام جهادی قضات گلستانی جواب داد

اعزام ۶۰۰ روحانی در قالب گروه های جهادی به سراسر گلستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha