جمع‌آوری ۴۰۰ میلیون تومانی نذورات عید قربان در کرمانشاه

جمع‌آوری ۴۰۰ میلیون تومانی نذورات عید قربان در کرمانشاه

به گزارش سراج24، محسن رخصی با اشاره به نزدیکی عید سعید قربان اظهار کرد: یک صد و ۱۰ پایگاه به صورت ثابت و سیار برای دریافت نذورات مردم در این عید در استان کرمانشاه حضور دارند.

وی افزود: با توجه به وجود ۸۲ هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه، نذورات جمع‌آوری شده عید سعید قربان ابتدا میان محله‌های حاشیه‌نشین، خانواده‌های ایتام و بیماران صعب‌العلاج و مناطق روستایی توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه با اشاره به نذورات جمع‌آوری شده عید قربان ۱۴۰۰ در این استان گفت: مردم خیر استان کرمانشاه تاکنون ۴۰۰ میلیون تومان به مناسبت عید قربان به این نهاد پرداخت کردند.

رخصی با اشاره به روش‌های پرداخت کمک‌های عید قربان به کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه بیان کرد: خیران می‌توانند از طریق شماره حساب سیبا ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ بانک ملی شعبه ارشاد اسلامی، شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ و یا شماره‌گیری کدهای دستوری اعلام شده توسط این نهاد برای واریز کمک‌های خود اقدام کنند.

به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه دام‌های عید سعید قربان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مکان‌های مشخصی ذبح و بسته‌بندی می‌شوند.

اخبار مرتبط

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود

شهیدی که دغدغه وحدت شیعه و سنی در کرمانشاه را داشت

خیران امسال ۸ هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه اهدا کردند.

0 نظر

ارسال نظر

capcha