لزوم بیان نکات مثبت جامعه

لزوم بیان نکات مثبت جامعه

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمین رضا نوری ظهر دوشنبه در دیدار با جمعی از فعالان رسانه‌ای خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: حضور در بین مردم توسط مسئولان یک امر لازم است اما اقدام خاص و فوق‌العاده‌ای نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی جایگاه خبرنگاران را بسیار ویژه توصیف کرد و گفت: خبرنگاران پیش از ورود به این حرفه باید جایگاه و شخصیت خود را فهم کنند.

وی افزود: حرفه خبرنگاری گاهی اوقات از یک منبر نیز تأثیرگذاری بیشتری دارد لذا خبرنگاران باید مسئولیت‌پذیر باشند تا به آخرت خود آسیب نزنند.

حجت الاسلام نوری با ارائه مثالی از قرآن کریم مبنی بر بیان نکات مثبت و منفی هر مسئله گفت: خبرنگاران باید نکات مثبت و منفی را در کنار یکدیگر ببینند زیرا اگر صرفاً خوبی‌ها را بگوییم بدی‌ها فراموش شده و اگر بدی‌ها را بلد کنیم خوبی‌ها دیده نمی‌شوند.

امام جمعه بجنورد بیان داشت: همواره نیاز نیست نقد در پشت تریبون باشد و یا در نماز جمعه مطرح شود لذا بسیاری از مسئولان را به دفتر خود فرا خوانده و با آنها پیرامون مشکلات مردم صحبت می‌کنیم که بسیاری از موارد نیز به حل مشکلات ختم می‌شود.

وی در انتها با اشاره به

اخبار مرتبط

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

جمع‌آوری تریاژ صحرایی از محوطه بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد

وضعیت نابسامان یکی از مراکز درمان کرونا در حاشیه شهر مشهد و سکوت مسئولان!

0 نظر

ارسال نظر

capcha