استراتژی محرمانه ریاض برای ضربه زدن به انصارالله یمن

استراتژی محرمانه ریاض برای ضربه زدن به انصارالله یمن

به گزارش سراج24، ضیف‌الله الشامی وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد که ائتلاف سعودی راهبردی را برای متفرق کردن مردم یمن از اطراف انصارالله و هدف گرفتن این جنبش دارد.

وی در صفحه فیسبوک خود نوشت: مهم‌ترین راهبردی که «دشمن» در این زمینه دارد «ساقط کردن انصارالله از داخل» نام دارد و بسیار محرمانه است. این استراتژی پنج گروه یعنی ملت، پایگاه‌های انصارالله، شهروندان، رزمندگان و تصمیم‌گیرندگان سیاسی و نظامی را هدف می‌گیرد.

وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن اعلام کرد: از جمله اهدافی که این راهبرد دنبال می‌کند، تشویق مردم به مقابله با انصارالله و خلاص شدن از آن، ایجاد نارضایتی در میان رزمندگان برای فرار از جبهه‌ها و سردرگم کردن تصمیم‌گیرندگان سیاسی و نظامی است.

وی درباره فعالیت رسانه‌ای گنجانده شده در این راهبرد گفت: در این طرح ۲۲ فعالیت رسانه‌ای ذکر شده است که هدف از آن پمپاژ رسانه‌ای برای معرفی کردن انصارالله به عنوان عامل تمام بدبختی‌ها به ملت یمن، تفکیک جبهه انصارالله از داخل و ایجاد شک میان اعضای آن است.

الشامی تأکید کرد: از بارزترین موضوعاتی که در این حملات رسانه‌ای تبلیغ خواهد شد، این است که گفته شود حوثی‌ها با گروهک‌های تروریستی در خارج و القاعده و داعش در یمن در ارتباطند.

وی در پایان بر ضرورت مقابله با تحرکات و توطئه‌ها در این زمینه تاکید کرد.

اخبار مرتبط

شکسته شدن آخرین پدافند ائتلاف سعودی در شمال مأرب یمن

واکنش‌ها به اقدامات عربستان سعودی علیه دولت لبنان

سازمان ملل بر جنایات ائتلاف سعودی در یمن سرپوش می گذارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha