شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

به گزارش سراج24، مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر یکشنبه در مراسم تشییع این شهید گمنام گفت: بالاترین فضیلت در این عالم شهادت است.

امیر رئوف با بیان اینکه خدمت صادقانه و جهادی به مردم و حرکت در مسیر نورانی ولایت مطالبه جدی شهیدان از مسئولین است، گفت: امروز سازمان صدا سیما مفتخر است میزبان شهید عزیزی است که پیکر مطهرش پس از ۳۳ سال در منطقه عملیاتی جزیره مجنون تفحص شد.

رئوف اظهار داشت: این شهید گرانقدر، بر دستان مردم شهید پرور استان و در یکی از مراکز مهم فرهنگی و رسانه‌ای کشور آرام گرفت.

شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

وی افزود: امروز به برکت خون مطهر شهیدان نظام اسلامی پس از ۴۳ سال حیات طیبه خود در برابر تهدیدات دشمن بیمه شده است و رمز پیروزی ما حرکت در مسیر نورانی شهیدان است.

رئوف اظهار داشت: شهدا امروز، از ما خدمت صادقانه به مردم و حرکت در مسیر ولایت فقیه را مطالبه می‌کنند.

وی تصریح کرد: ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ برای همکاران من در رسانه ملی و صدا و سیمای استان روزی ماندگار و خاطره انگیز شد و امروز این شهید عزیز همچون مولا و مقتدایش امام حسین علیه السلام برای اهالی رسانه چراغ هدایتی است که راه را گم نکنیم و بیشتر بیندیشیم و با تولید برنامه‌های مؤثر نسبت به این شهدا و نظام اسلامی برامده از خون شهیدان ادای دین کنیم.

اخبار مرتبط

جرای ۶۰۰ برنامه هفته دفاع مقدس در رباط کریم

فرهنگ دفاع مقدس هنرمندانه تبیین شود

تجلیل خاص سپاه تهران از جانبازان و شهدا در هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha