شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

به گزارش سراج24، مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر یکشنبه در مراسم تشییع این شهید گمنام گفت: بالاترین فضیلت در این عالم شهادت است.

امیر رئوف با بیان اینکه خدمت صادقانه و جهادی به مردم و حرکت در مسیر نورانی ولایت مطالبه جدی شهیدان از مسئولین است، گفت: امروز سازمان صدا سیما مفتخر است میزبان شهید عزیزی است که پیکر مطهرش پس از ۳۳ سال در منطقه عملیاتی جزیره مجنون تفحص شد.

رئوف اظهار داشت: این شهید گرانقدر، بر دستان مردم شهید پرور استان و در یکی از مراکز مهم فرهنگی و رسانه‌ای کشور آرام گرفت.

شهید گمنام دفاع مقدس در یاسوج تشییع وخاکسپاری شد

وی افزود: امروز به برکت خون مطهر شهیدان نظام اسلامی پس از ۴۳ سال حیات طیبه خود در برابر تهدیدات دشمن بیمه شده است و رمز پیروزی ما حرکت در مسیر نورانی شهیدان است.

رئوف اظهار داشت: شهدا امروز، از ما خدمت صادقانه به مردم و حرکت در مسیر ولایت فقیه را مطالبه می‌کنند.

وی تصریح کرد: ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ برای همکاران من در رسانه ملی و صدا و سیمای استان روزی ماندگار و خاطره انگیز شد و امروز این شهید عزیز همچون مولا و مقتدایش امام حسین علیه السلام برای اهالی رسانه چراغ هدایتی است که راه را گم نکنیم و بیشتر بیندیشیم و با تولید برنامه‌های مؤثر نسبت به این شهدا و نظام اسلامی برامده از خون شهیدان ادای دین کنیم.

اخبار مرتبط

شهرستان دورود در ایام فاطمیه میزبان ۲ شهید گمنام می‌شود

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha