برپایی ۵۲ ایستگاه نوای علوی به مناسبت عید غدیر در کرج

برپایی ۵۲ ایستگاه نوای علوی به مناسبت عید غدیر در کرج

به گزارش سراج24، مجید زنجانی در خصوص برنامه‌های عید غدیر شهر کرج اظهار کرد: غدیر عید بزرگ شیعیان است وظیفه داریم این عید را بزرگ بشماریم.

وی ادامه داد: باید فرهنگ غدیر را در بین نسلمان بزرگ بشماریم و بتوانیم وظیفه خود را در شهر کرج به نحو شایسته انجام دهیم.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج با بیان اینکه امسال با توجه به شرایط کرونا تدابیر خاصی برای برپایی عید غدیر اتخاذ شده است، تصریح کرد: بر این اساس با هماهنگی شهرداری و شهردار کرج مقرر شد چند روز مانده به غدیر ۵۲ ایستگاه نوای علوی را در سطح شهر کرج جانمایی شود تا محیط شهر مفرح و متناسب با این ایام عید غدیر باشد.

فعالیت ایستگاه‌ها در قالب پویش مهر علوی است

وی با بیان اینکه این ۵۲ ایستگاه در قالب پویش مهر علوی کار خود را آغاز می‌کنند، خاطرنشان کرد: در این پویش ۱۱۰ پاور بانک، ۱۱۰ کیف و لوازم‌التحریر، تعداد قابل توجهی کارت هدیه و ۳ جایزه ۱۱۰ میلیون ریالی برای شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی خانوادگی صبح عید غدیر از میدان والفجر تا میدان جمهوری به قید قرعه اهدا می‌شود.

زنجانی با بیان اینکه صبح عید غدیر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جشن حضور در میدان جمهوری برگزار می‌شود، گفت: برنامه‌های ویژه‌ای از جمله غرفه‌های اطعام، غرفه‌های ویژه کودکان، غرفه خانواده همراه با جوایز متنوع برپا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج با اشاره به برپایی غرفه عقد اخوت و کاروان غدیر اظهار کرد: گوشه‌های از خطبه غدیر توسط بسیج طلاب خوانده می‌شود و در این بخش مسابقه و جوایزی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز در شهر کرج بیشتر برنامه‌ها به صورت غیرتجمعی و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

زنجانی متذکر شد: از خیرین و باشگاه خیرین اصناف و بازاریان البرز که ما را برای برگزاری این جشن بزرگ یاری کردند، قدردانی می‌کنم.

اخبار مرتبط

پیکر شهیدمدافع‌حرم «عین‌الله مصطفایی» تشییع شد

حجاب ضامن حفظ جایگاه و ارزش زنان است

طبخ و توزیع ۵ هزار پرس غذای گرم به مناسبت عید غدیر در شیراز

0 نظر

ارسال نظر

capcha