جانبازان نخاعی و همسرانشان با واکسن ایرانی برکت، واکسینه می شوند

جانبازان نخاعی و همسرانشان با واکسن ایرانی برکت، واکسینه می شوند

به گزارش سراج24؛ طبق هماهنگی های به عمل آمده با معاون محترم بهداشت و درمان استان تهران جانبازان نخاعی و همسران ایثارگر آنان می توانند با ارسال نام ، نام خانوادگی و کدملی خود را به صورت پیامک یا پیام واتساپی به شماره ۰۹۱۲۱۴۸۶۴۵۷ارسال کنند تا هماهنگی های لازم به منظور انجام واکسیناسیون آنان انجام پذیرد.

این گزارش می افزاید: واکسن کو ایران برکت به این گروه از جانبازان و همسرانشان، در روزهای یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷و دوشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۸، از ساعت ۸ الی۱۲ پیش از ظهر، در خانه بهداشت شهرک آزادی، (روبروی تهرانسر)، میدان فاطمیه تزریق می شود.

همچنین کسانی که  امروز موفق به زدن واکسن نشدند نیز می توانند فردا و پس فردا یکشنبه و دوشنبه، برای تزریق واکسن به محل مذکور مراجعه کنند.

گفتنی است تزریق واکسن کرونا به جانبازان، خصوصا" جانبازان نخاعی، ماه ها قبل انجام گرفته است؛ اما از همان زمان که تولید واکسن ایرانی خبری شد و رهبر انقلاب هم اظهار داشتند واکسن خارجی نخواهند زد و صبر می کنند تا تولید واکسن داخلی نهایی شود، بسیاری از جانبازان و ایثارگران نیز در این امر به ایشان تأسی کردند تا بعد از رهبر خود، و با واکسن ایرانی واکسینه شوند.

اخبار مرتبط

واکسن کرونای برکت 93 درصد ایمنی زایی دارد

ماجرای شایعه تزریق واکسن چینی کارکنان برکت

پاسخ به ابهامات مطرح‌شده درباره واکسن برکت/ مواد اولیه تولید ۱۰۰ میلیون دوز واکسن موجود است

0 نظر

ارسال نظر

capcha