وضعیت شهرک های ساحلی مازندران زیبنده نیست

وضعیت شهرک های ساحلی مازندران زیبنده نیست

به گزارش سراج24، حجت الاسلام ناصر شکریان پیش ازظهر شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان خواستار هماهنگی برای رفع مشکلات در حوزه ساحل و دریا شد و گفت: بخشی از مشکلات مربوط به مجریان طرح‌های گردشگری و شهرداری‌ها است.

وی با بیان اینکه باید به مسائل ارزشی و انقلابی در طرح‌های گردشگری و دریا توجه ویژه شود، افزود: برخی از مجریان طرح‌های گردشگری به این مسائل توجه کافی ندارند و ساماندهی طرح‌های دریا الزامی است.

وی شهرک‌های ساحلی را از جمله مظاهر و آسیب‌ها بیان کرد و ساماندهی شهرک‌های ساحلی را الزامی دانست و گفت: وضعیت این شهرک‌ها زیبنده استان ولایی مازندران نیست.

حجت الاسلام شکریان همچنین به خلائهای قانونی درباره ایجاد سازمان عمران ساحل اشاره کرد و گفت: به رغم آنکه ایجاد این سازمان مصوب شده بود ولی دولت آن را ابلاغ نکرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از نمایندگان استان مازندران در مجلس خواست تا نسبت به ایجاد سازمان عمران پیگیری لازم داشته باشند، گفت: همچنین باید مصوبات شورای فرهنگ عمومی در استان پیگیری شود.

وی با اشاره به مشکلات ناشی از قطع آب و برق در استان گفت: عوارض قطعی آب و برق را مردم استان به دوش می کشند و باید این مسائل را حل کرد.

اخبار مرتبط

وقتی دختران بدحجاب در «شلمچه» متحول می‌شوند

جولان دلالان در گندم‌زارهای مازندران

۱۵۵۰ ویژه برنامه دهه کرامت برپا می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha